CHP'den Genççakır'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

CHP Bafra ilçe Başkanı Nihat Oktay ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun-Sinop İlleri Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Metin Genççakır’ı makamında ziyaret etti.

CHP'den Genççakır'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

CHP Bafra ilçe Başkanı Nihat Oktay," Bafra'da ve Samsun'da, yapılan olağan genel kurulda tekrar güven sağladınız. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim "dedi.   

    Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Odasındaki makam odasında CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay ve yönetimini kabul eden Genççakır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

    Samsun-Sinop İlleri Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliğine bağlı 27 bin üyelerin var olduğunu belirten Genççakır," Üyelerimizin işlerini geliştirmeleri, üretimlerini artırmaları için esnaf kredi ve kefalet kooperatifi olarak, kredi ihtiyaçlarının karşılanmasında her zaman esnafımızın yanında olduk. Tek isteğimiz, kredi ihtiyacı olan esnafımız bize gelsin,kredi taksitlerini zamanında ödesinler. Biz onlar için varız" dedi.

NAMIK AZGIN

 

 

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174