Emniyet Teşkilatından Kaymakam Ali Katırcı’ya Ziyaret

Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Bafra ilçe Kaymakamı Ali Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Emniyet Teşkilatından Kaymakam Ali Katırcı’ya Ziyaret

Bafra Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, Komiser Galip Yavaşoğlu , Polis Memuru Leman Çolak ve Baş Polis Memuru Yakup Dere ile birlikte Kaymakam Ali Katırcı'yı makamında ziyaret ederek, bir buket çiçek verdi. Çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

       Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Bafra ilçe Kaymakamı Ali Katırcı, polis haftasının hayırlı olmasını temenni etti.           

       Bafra ilçe Kaymakamı Ali Katırcı, "Hepimizin bildiği gibi polis emniyetin can güvenliği, huzurun temsilcisidir. İlçe merkezinde yaşayan vatandaşlarımızın can güvenliğini ve huzurunu sağlamak için canla başla çalışıyorlar. Birlikte bu huzur ve asayişi sağlamak için gayret ediyoruz. 10 Nisana kadar yapılacak etkinliklerde, kutlamalarda bizde polisimizin yanında olacağız. Görevi başında şehit olmuş polislerimize Allahtan rahmet diliyorum, gazilerimize de acil şifalar sağlık diliyorum "dedi

       Bafra İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, Polisin topluma katkısının ve hizmetinin büyük olduğunu ifade ederek, Emniyet teşkilatının her zaman ilçede vatandaşın güvenini kazanan, üzerine düşen görevi büyük cesaret ve fedakârlıkla yerine getiren bir kurum olduğunu meslektaşlarıyla birlikte daha güvenli ve modern bir Bafra için üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını vurguladı.

       Bafra ilçe Kaymakamı Ali Katırcı'da sonra Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan, Bafra Adalet Komisyon Başkanı Hüseyin Öztürk ziyaret edildi.

NAMIK AZGIN  

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174