ATIK PİL TOPLAMADA MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SAMSUN BİRİNCİSİ

Bafra Belediyesi ve Taşınabilir Pil Üreticileri ve ithalatçıları Derneği İktisadi İşletmesi TAP işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen Okullar arası atık pil toplama yarışmasında Bafra Mustafa Kemal İlkokulu Bafra ve Samsundaki tüm okullar arasında en fazla pil toplayan okul olarak birinciliği elde etti.

ATIK PİL TOPLAMADA MUSTAFA KEMAL İLKOKULU SAMSUN BİRİNCİSİ

banner166
Bafra Belediyesi ve Taşınabilir Pil Üreticileri ve ithalatçıları Derneği İktisadi İşletmesi TAP işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen Okullar arası atık pil toplama yarışmasında Bafra Mustafa Kemal İlkokulu Bafra ve Samsundaki tüm okullar arasında en fazla pil toplayan okul olarak birinciliği elde etti. Okul idaresi, öğretmen, öğrenci ve velilerin büyük bir heyecan ve gayretle kenetlenerek yürüttükleri Pil Toplama Kampanyasında toplamda 940 kilogram pil toplayan Bafra Mustafa Kemal İlkokulu Bafra Belediye Başkanlığı tarafından plaketle ödüllendirildi.

5 Haziran Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Eski Cumhuriyet Meydanında yapılan törende Mustafa Kemal İlkokulu müdürü Halil İbrahim ÇALIK`a  Bafra Belediye Başkan vekili Ahmet TOKGÖZ tarafından birincilik plaketi takdimi yapıldı. Tören sonunda okul müdürü Halil İbrahim ÇALIK idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle atık pil toplama kampanasına çok önem verdik. Bütün arkadaşlarımız büyük bir özveri ile atık pil toplama konusunda çalışarak birinci olmayı başardık. Mustafa Kemal İlkokulu olarak gururluyuz, mutluyuz. Bizlere bu başarıyı yaşatan tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner162