Bafra Olimpik Mehteran Takımı Projesi Tanıtımı Yapıldı

Samsun’un Bafra ilçesinde Bafra Roman Hakları Mehteran ve Müzisyenler Derneği tarafından Bafra Olimpik Mehteran Takımı Projesi tanıtım toplantısı düzenlendi.

Bafra Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Erbaş, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, İlçe Spor Müdürü Osman Şenocak, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu katıldı.

Programın açılış konuşmasını Dernek Başkanı Barış Yilelek yaptı. Yilelek konuşmasında “Bugün burada İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen projemizi gündeme getiriyoruz. Projemizin ana hedefleri geziler düzenlemek, okullarla birlikte çalışarak müziğe yetenekli öğrencileri projemize kazandırmak, dezavantajlı kişilerin istihdamını sağlamak, İşsizliğin önüne geçilmesi gibi temel hedeflerimiz bulunmaktadır. Mehteran takımımız 24 yıllık bir geçmişe sahiptir. Büyüklerimiz sağ olsun bizlere yol açtı. Bizde bu projeyi güzel bir amaçla sonlandırmak istiyoruz. İlçemizi temsil etmek istiyoruz” dedi.

banner166
Yilelek’in ardından konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “ Mehteran takımı ile birlikte gençlerimizi müziğe teşvik etmek ve yetenekli olanları bu yönde kullanmak bu proje kanalları ile ortaya çıkarması projenin amacı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz “ dedi.

Program Bafra Mehteran Takımının gösterisinin ardından son buldu.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 16:19
banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner162