Bafra’da Denetimler Aralıksız Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" tedbirleri kapsamında Bafra'da İlçesinde Bafra’da İlçe emniyet müdürlüğü tarafından trafik ve asayiş uygulaması gerçekleştirdi.

banner195

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" tedbirleri kapsamında Bafra'da İlçesinde Bafra’da İlçe emniyet müdürlüğü tarafından trafik ve asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Türkiye'de etkili olan korona virüs (COVİD-19)'a karşı alınan önlemler arasında olan sokağa çıkma kısıtlaması 29 Nisan saat 00.00'da 81 ilde uygulanmaya başlandı.

Ramazan Bayramı nedeniyle ülke içindeki hareketliliğin önlenmesi amacıyla ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların evlerinde kalması istendi. Kısıtlamanın başladığı saatten itibaren Bafra’da trafik uygulaması gerçekleştirildi. Bafra ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik, polis ve bekçilerle Bafra’nın ana halterlerinde yapılan trafik ve asayiş uygulaması yapıldı.  Uygulama 17 gün boyunca Bafra giriş ve çıkışları dahil olmak üzere Ara sokak ve ana halterler dede gerçekleştirilecek.  

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174