MHP Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

MHP Bafra İlçe Teşkilatı Bafra da Alparslan Türkeş Parkında Bafralı Muhtarlarla bir araya geldi. 

MHP Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

MHP Bafra İlçe Teşkilatı Bafra da Alparslan Türkeş Parkında Bafralı Muhtarlarla bir araya geldi.

Milliyetçi  Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, Bafra’da tek ses, tek nefes ve daha etkili bir Milliyetçi Hareket Partisi anlayışı için siz değerli Mahalle Muhtarlarımızı mitingimize davet ediyoruz dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanlığı ” Aday Belli Karar Net temalı Programımıza katılım konusunda istişare edebilmek için Mahalle Muhtarlarıyla Türkeş Parkı Sosyal Tesisler de yemekte bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna yemek önce yaptıgı açılış konuşmasında; 25 Dönem Samsun Millet Vekili Hüseyin Ediz, Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Aldinç, Belediye Meclis Üyelerimiz, Teşkilat başkanlarımıza ve çok değerli Mahalle muhtarlarımız bu istişare toplantımıza hoş geldiniz.


Başkan Turna, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanlığı olarak uzun bir süredir görüştüğümüz ve sürekli olarak istişare halinde bulunduğumuz Sevgili Muhtarlarımız ile bir araya gelerek hem onları dinlemek hemde 20 Kasım 2022 Tarihinde Samsun Cumhuriyet Meydanında Saat 15:00’da yapılacak olan Aday Belli Karar Net temalı Programımıza katılım konusunda istişare edebilmek için bu toplantısını hep birlikte yapma adına tertip ettik.


Turna, 2019 Yılı Yerel Seçimlerinden bu yana Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanlığı olarak 118 Köyümüzün 100’ünü ziyaret ederek birbire sorunlarını şikayetlerini dinledik not aldık.

Kalan mahallelerimizi de en yakın zamanda ziyaret edip inşallah onlar ile de bir araya geleceğiz. Köylerde Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını , isteklerini ve yapılması zaruri olan çalışmalar hakkında istişare ettik.


Bu ziyaretlerimizde Türk Halkının misafirperverlik anlayışını gösteren tüm muhtarlarıma ve mahalle halkına canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerin dışında köylerde ve merkez mahallelerde yapılan düğün, mevlit ve afet kurbanı gibi faaliyetleri birlik beraberlik açısından değerli görüp katılmaya, insanımızla bir arada olmaya özen göstermeye çalıştık.

Turna, çok değerli Mahalle Muhtarlarımız 20 Kasım 2022 Tarihinde Samsun Cumhuriyet Meydanında Saat 15:00’de yapılacak olan Aday Belli Karar Net temalı Program bizim için çok önem taşıyan bir programdır.

Genel Merkezimizin daha önceden yapmış olduğu tüm açık hava programlarına vatandaşlarımız çok güzel bir teveccüh ile katılım sağladılar bizlerde Samsun ve özellikle Bafra olarak bu toplantıya kalabalık bir şekilde katılım sağlayacağız dedi.

Bafra’da tek ses, tek nefes ve daha etkili bir Milliyetçi Hareket Partisi anlayışı için sizleri de mitingimize davet siz değerli Mahalle muhtarlarımızı davet ediyoruz dedi. Sizleri orada görmekten gurur ve onur duyacağız

Köylerden gelecek olan arkadaşlarımızı önce Bafra’ya daha sonra da Beşyol’da bulunan Ülkü Ocakları binamızın yanındaki Belediye Otoparkından saat 12:30’dan itibaren Samsun’a araçlar ile hareket edilerek Miting alanına taşınacaktır.

Bu konuyla ilgili Bafra Belediyesi ile yaptığımız istişare ve görüşmeler neticesinde göstermiş oldukları destekten dolayı Belediye Başkanımız Hamit Kılıç’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum dedi.

Turna,toplantımıza böyle kalabalık katılımızdan dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2022, 17:33

Muhammet SÖYLEMEZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER