Taşköprü Belediyesi atık pil kampanyası sona erdi

KASTAMONU (AA) - Taşköprü Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen atık pil toplama kampanyasının bu yılki birincisi, Fatih İlkokulu oldu. Taşköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Atık Pil Toplama...

Taşköprü Belediyesi atık pil kampanyası sona erdi

KASTAMONU (AA) - Taşköprü Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen atık pil toplama kampanyasının bu yılki birincisi, Fatih İlkokulu oldu.

Taşköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Atık Pil Toplama Kampanyası'nda ilk üç sırayı alan okullara ödülleri, Belediye Başkanı Abdullah Çatal ile Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Meftun Alay tarafından verildi.

banner166
Yaklaşık 250 kilogram atık pil toplanan kampanyada Fatih İlkokulu birinci, Atatürk İlkokulu ikinci, Fahrettin Paşa Anadolu Lisesi de üçüncü oldu.

Çatal, törende yaptığı konuşmada, anlamlı bir çalışma olduğunu belirterek, "Öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Daha yaşanılabilir bir çevre için bilincimizin artarak devam etmesini temenni ederim." dedi.


banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner162