Vali Doruk, Belediye Başkanı Elçin'i kabul etti

ARTVİN (AA) - 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Artvin Belediye Başkanı seçilen Demirhan Elçin ile meclis üyeleri, Vali Yılmaz Doruk'u ziyaret etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk, Elçin ve belediye meclis...

Vali Doruk, Belediye Başkanı Elçin'i kabul etti

ARTVİN (AA) - 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Artvin Belediye Başkanı seçilen Demirhan Elçin ile meclis üyeleri, Vali Yılmaz Doruk'u ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk, Elçin ve belediye meclis üyelerinin görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Vali Doruk, yeni seçilen belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin yapacakları hizmet ve katkılarla eğitim ve turizm kenti yolunda emin adımlarla ilerleyen Artvin'e katkı sunacaklarına inandığını söyledi.

Elçin ise Artvin'in daha da gelişmesi ve kalkınması için çaba göstereceklerini belirterek, şunları kaydetti:

"31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ilimizde huzurlu ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. İlimizde huzur içinde, sorunsuz bir şekilde gerçekleşen seçimler sonucunda halkımızın milli iradesi sandıklara yansıdı. Halkımız da bizleri bu göreve layık gördü. Artvin'e hep birlikte güzel hizmetlerde bulunacağız."


banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151