Trabzon/Akçaabat Söğütlü mahallesinde 3+1 daire icradan satılıktır

​​​​​​​Basın İlan Kurumu ilan portalı, ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri belirtilmiştir.

Trabzon/Akçaabat Söğütlü mahallesinde 3+1 daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı, ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri belirtilmiştir.

Trabzon İl, Akçaabat İlçe, 462 Ada, 3 Parsel, SÖĞÜTLÜ/FATİH Mahalle, Çiftlik Mevkii, 6 Nolu Bağımsız bölümdür. Konu taşınmazın kayıtlı olduğu parsel, Söğütlü Mahallesi sınırlarında imar planı dâhilinde olup arsa vasfındadır. Parselin kuzey tarafı Güzel Sanatlar Sokağa cepheli ,diğer tarafları komşu parsellere bitişik olup ara parsel konumundadır. Konu parsel Devlet sahil yoluna yaklaşık 300-350m,henüz yapımı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan, Akçaabat-Söğütlü-Yıldızlı İl Yoluna (Akçaabat- Söğütlü arası) yaklaşık 200mmesafededir. Taşınmazın 30-40m batı tarafında Güzel Sanatlar Lisesi , 30m kuzey doğusunda sağlık ocağı bulunmaktadır. İlçe merkezine 3 km, Eski söğütlü belediye binasına 500 m mesafede bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde son yıllarda artan yüksek katlı lüks konut ve mağaza binaları, Haçkalı Baba Devlet Hastanesi, Trabzon Üniversitesi , oto galeri, lokanta, market, outlet mağazaları, İlköğretim Okulu, kreş, araç bakım servisleri, akaryakıt istasyonları ve çok sayıda kız-erkek öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu durum bölgenin insan ve araç yoğunluğun artmasını tetiklemiştir. İl ve ilçede son dönemlerde cazibe noktası haline gelen bir muhit olup genelde elit kesimin tercih ettiği, ilin yoğunluğundan ve karmaşasından uzak kalan, ulaşım kolaylığı nedeni ile de tercih edilen bir bölgededir. Değerlendirmeye konu taşınmaz 3/B sınıfında , ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında bodrum + zemin + 5 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin kat ve normal katlarda ise her katta 2 mesken bulunmaktadır. Binaya giriş, Kuzey cepheden , zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. 

İlanı görüntülemek için tıklayınız.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Haydar Yıldırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174