"Okul Destek Projesi"

BOLU (AA) - Bolu'da çocuklar "Okul Destek Projesi" kapsamında Konya ve Antalya gezisine katıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının önemli projelerinden biri olan Okul Destek Projesi, Bolu'da uygulanmaya devam ediliyor....

BOLU (AA) - Bolu'da çocuklar "Okul Destek Projesi" kapsamında Konya ve Antalya gezisine katıldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının önemli projelerinden biri olan Okul Destek Projesi, Bolu'da uygulanmaya devam ediliyor. Proje kapsamında, çocuklar ve çocuklara gönüllü eğitmenlik yapan Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri Konya Tropikal Kelebekler Vadisini gezerek, Antalya’nın Kemer ilçesinde 4 gün boyunca gönüllerince tatil yaptı.

Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dezavantajlı çocukların akranları ile aynı şartlarda ve imkanlarda sosyalleşebilmeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Proje kapsamında yer alan Eylül Tuana Çındık ise, proje sayesinde hayatının değiştiğini, doğa harikası birçok yeri görme fırsatının olduğunu, yüzme öğrendiğini söyledi.

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151