HURŞİT GÜNEŞ BAFRA CHP İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Samsun`un Bafra İlçesinde merhum eski Dış İşleri Bakanı Turan Güneş`in oğlu 24. dönem CHP Kocaeli Milletvekili ünlü ekonomist Hurşit Güneş Bafra CHP İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi.

banner195

Samsun`un Bafra İlçesinde merhum eski Dış İşleri Bakanı Turan Güneş`in oğlu 24. dönem CHP Kocaeli Milletvekili ünlü ekonomist Hurşit Güneş Bafra CHP İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi.
Bafra CHP İlçe binasında gerçekleştirilen programda açılış konuşmasını CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay gerçekleştirdi.
Oktay`ın ardından konuşan 24. dönem Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş şu ifadelere yer verdi.
Sevgili Bafra’lılar “ Rahmetli babam yurtdışında okuyup ülkesine hizmet etti. Çünki hepimizin bu ülkeye borcu var. Ben de aynı şekilde yurtdışında okudum ve yine ülkeme hizmet ettim, öğretim üyesi oldum, doçent oldum, talebe yetiştirmeye çalıştım. Bu ülkeye borcumuz var, bu ülkede çalışacağız, bu ülkede yaşayacağız ve taktiri ilahi geldiğinde bu ülkede toprağa verileceğiz. Ama şuan Türkiye`nin geleceği iyi gözükmüyor. Türkiye`de bir terör örgütü düşünün her damarlara girmiş. Düşünün ki koca koca paşalar, hakimler, polisler, askerler ve daha kimler terör örgütü üyesi çıkıyor.
" MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA VURDURDULAR"
7,8 yıl önce bu ülkenin Genel Kurmay Başkanını terör örgütünün üyesi diye gerçek terör örgütü tarafından içeri attırıyor. Bu ülkede hendekler kazılıp, emniyet güçleri içeri alınmaz diyorlar. Tır`lara silahlar yükleyip Müslümanlar Müslümanları vursun diye gönderiyorlar. Şimdi de şuan ki anayasamız 12 Eylül`den kaldı diye değiştiriliyor. Ama anayasa paketi içerisinde bir tane 12 Eylül maddesi yok. Ne diyorlar memlekete istikrar gelecek.
"SENİ BOŞ BIRAKSAK HERKES KANDIRIR"
Tek adamlık istiyorlar. Seni FETÖ kandırdı. Seni PKK ‘da kandırdı. Seni birileri yine kandıracaktır. Boş bıraksak gelen giden kandıracak. Ben değil sen söyledin. Özür dileyerek beni kandırdılar, cenabı Allah beni affetsin dedin. Şimdi biz sana her yetkiyi verirsek seni yine kandırırlar. Şimdi Devlet Bahçeli diyor ki bu Cumhurbaşkanı anayasaya, hukuka uymuyor. Cumhurbaşkanı anayasal sınırlarına çekilmesi lazım. O zaman anayasayı değiştirelim diyor. Hukuksuzluğun ortadan kaldırılması için, Hukukun adama göre yapılması uygun olurmu dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174