DERS ZİLİ ÇALDI

2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılında ilk ders zilini çalmasıyla öğrenciler ders başı yaptı.

DERS ZİLİ ÇALDI

19 Mayıs İlçesi Dereköy Şehit Ümit Semerci İlkokulunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda minik öğrenciler şiirler okudu.

Yeni eğitim öğretim yılını kutlayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu konuşmasında; “Yeter ki eğitim olsun. Biz gençlerimizin önünü açmak için her türlü imkanı seferber ederiz’ İnşallah arzu ettiğiniz hedefe; gayretinizle, projemizle ve gönüllü eğitmenlerimizle hep birlikte ulaşacağız. Yapılması gereken fedakarlıklar, ayrılması gereken zamanlar var. Onun bilinciyle buraya geldiniz. Ben sizlere başarılar diliyorum. Hangi mesleğe sahip olursanız olun onu güzelleştirecek, faydalı hale getirecek olan sizlersiniz. Hangi mesleği seçerseniz seçin hedefiniz insanımıza, vatanımıza faydalı olmak, bayrağımızın dalgalanmasına devam ettirmek olmalı” diye konuştu.

Programa, İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Teğmen Serkan Kalınbacak, Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan ve İdareciler katıldı.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151