ASKON SAMSUN ŞUBESİ’NDEN TBMM ÇIKARMASI

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şube yönetimi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi görüşme yaparak çeşitli temaslarda bulundu.

ASKON SAMSUN ŞUBESİ’NDEN TBMM ÇIKARMASI
banner195

               Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şube yönetimi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi görüşme yaparak çeşitli temaslarda bulundu.

ASKONSamsun Şube Başkanı Furkan Okudan eşliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi AK Parti Grup Toplantısına Katılan ASKON Samsun heyeti, Başbakan Binali Yıldırım’ın grup konuşmasının ardından Yıldırım’la hatıra fotoğrafı çektirdi.
Daha sonra AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ve Hasan Basri Kurt ile Meclis toplantı salonunda bir araya gelen ASKON Samsun heyeti, Samsun milletvekilleriyle Samsun’un ekonomik durumunu masaya yatırdı.

SANAYİCİ MİLLETVEKİLİ EL ELE

ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan buradaki toplantıda 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde bombalara hedef olan TBMM’nin yaralarını sarmış olmasından dolayı sevinçlerini dile getirerek milletvekillerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Samsun ekonomisinin işadamları dernekleri, sivil toplum kuruluşları, ticaret odaları ve milletvekillerinin ortak çalışma imkânlarıyla daha hızlı bir şekilde gelişeceğini de sözlerine ekleyen ASKON Samsun Şube Başkanı Okudan, Milletvekillerinden Samsun ziyaretlerinde İşadamları dernekleriyle daha yakın temas içerisinde olmalarını istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan da, Samsun’un gelişmesi ve kabuğunu kırarak daha kalkınmış bir şehir hale gelebilmesi için herkes sorumluluklar düştüğünü belirterek, ASKON Samsun Şubesi’ne ziyaretleri için teşekkür etti.
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ise, Samsunlu yatırımcıların önünü açmak için çalıştıklarını belirterek, bu tür ziyaretlerin faydasının tartışılamayacağını sözlerine ekledi.

ASKON Samsun Şubesi’nin TBMM ziyaretine, Şube Başkanı Furkan Okudan’ınyansıra, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Ümit Ayan, Mali ve Sosyal İşler Başkanı Fikret Mırık, AR GE’den sorumlu Başkanı Şefik Sağlam,Yeni Yatırımlar Komisyonu Başkanı Recep Ocak, Sektörler Komisyon Başkanı Bülent Özdere, Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı, Muhammed Samet Semizoğlu, Teşkilatlanma Komisyon Başkan Yardımcısı Volkan Güney, AR GE Komisyon Başkanı Mehmet İnel, Teşkilatlanma ve Kurumsallaşma Komisyon Başkan Yardımcısı, Birkan İpoğlu, Mali ve Sosyal İşler Komisyon Başkan Yardımcısı Salih Kılıç, Yeni Yatırmlar ve Projeler Komisyon Başkan Yardımcısı Şaban Güngör, Tekstil Sektör Başkanı Füsun Altıparmak, Hizmet Sektör Başkanı Can Fırat Özdemir, Yönetim Kurulu üyeleri Orhan Mırık, Turgay Ak, Akif Eker,Abdurrahman Bayraktar, Recep Yazgan, Yunus İşleyen, Ömer Salih Köseoğlu, Tuncay Bulut, Sedat Bayraktar, Engin Eser, Mustafa Fatih Çelebi, Çağrı Uçak, Ali Öztürk ve Zeynep Çelenk de katıldı.
 Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174