CUMHUR İTTİFAKI ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİLDİR

MHP Samsun Cumhuriyet Meydanı Seçmen İletişim Merkezi'nin açılışı yapıldı. Mehter Takımı'nın marşları ile yapılan açılışa; MHP Grup Başkanvekili ve MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta da katıldı.

CUMHUR İTTİFAKI ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİLDİR

MHP Samsun Cumhuriyet Meydanı Seçmen İletişim Merkezi'nin açılışı yapıldı. Mehter Takımı'nın marşları ile yapılan açılışa; MHP Grup Başkanvekili ve MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta da katıldı. Yoğun ilgi gösterilen açılışta MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP Samsun Milletvekili adaylarını sahneye davet ederek tanıttı.

Açılıştan önce bir konuşma yapan MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, “Erken seçim kararı alındıktan sonra yüzde 50 artı 1 ahlaki ittifakları gerektiriyor dedik. 15 Temmuz, Yenikapı, daha sonra 16 Nisan'da oluşan ruhun bir devamı olarak; MHP ve AK Parti arasında Cumhur İttifakı oluşturulmuştur” dedi

USTA TÜRKİYE SAĞLIK SENDİKASI SAMSUN ŞUBESİ’NDE

Seçim Koordinasyon Merkezi açılışının ardından Türk Sağlık SEN Samsun Şubesi’ni ziyaret eden Usta; Sağlık personellerinin istek ve şikayetlerini dinleyip, şikayetlerini meclise taşıyacağının sözünü verdi. Usta “Sağlık olmazsa olmaz, siz sağlık personellerinin rahat bir ortamda, uygun şartlarda çalışması için sürekli sağlık emekçilerini meclis konuşmalarımda dile getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim” dedi.

ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİL!

İftar programı için ladik İlçesinin Ahmetsaray Mahallesi’ne konuk olan Usta, iftara katılanlara 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi verdi. Cumhur ittifakının gerekçelerini ve Türkiye’ye neler kazandıracağını Ladiklilere anlatan Usta; “Cumhur ittifakı milli bekayı esas almaktadır. Bu ittifak bir seçimlik çıkar ittifakı değildir.” dedi

Teravih namazını Ladik ilçesinin Toptepe Mahallesi’nde kılan Usta, namaz sonrası cami cemaati ile çay sohbeti gerçekleştirdi. Usta; Kapı kapı, mahalle mahalle gezip sıkılmadık el bırakmayacağını söyledi.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 15:34
banner152
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami ÇETİNKAYA
Sami ÇETİNKAYA - 12 ay Önce

Cumhur ittifakı ile baskın seçime gidilerek ön seçimler yapılmada vekiller halktan kopuk olarak tepeden seçilmektedir. bu gidişle diktatörlüğe ve teokrasiye gidilmektedir. millet ittifakı ile parlementer rejimin önü açılacak demokrasi gelişecek ileride halk vekillerini ön seçimle belirleyecek demokrasi gerçekleşecek. Hatta iktisadi demokrasiye geçilecek halk ekonomide siyasette etkin olacak diktatör heveslileri tarihe gömülecek.

SIRADAKİ HABER

banner151