YAŞAR DOĞU’NUN TORUNU SİNEM DOĞU NİKÂH MASASINA OTURUYOR

Dünya ve Olimpiyat Güreş Şampiyonu Efsane Güreşçi Yaşar Doğu’nun torunu Milli Buz Hokeycisi ve Milli Takım Kaptanı Sinem Doğu, Eski Basketbolcu Egemen Ercan ile nikâh masasına oturacak.

YAŞAR DOĞU’NUN TORUNU SİNEM DOĞU NİKÂH MASASINA OTURUYOR

              ŞAHİTLİĞİNİ TEVFİK KIŞ VE MUSTAFA DAĞISTANLI YAPACAK

       Sinem Doğu ve Egemen Ercan çiftlerinin 29 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 15.00’te Samsun Anakent Belediyesi Sosyal Tesislerinde (Doğu Park) yapılacak olan nikâhı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyacak ve şahitliklerini ise; Yaşar Doğu’nun Dünya ve Olimpiyat Güreş Şampiyonu talebelerinden Tevfik Kış ve  Mustafa Dağıstanlı yapacak. 
     ‘BU MUTLU GÜNÜMÜZE TÜM HEMŞERİLERİMİZİ DAVET EDİYORUZ’
         Yaşar Doğu’nun oğlu Prof. Dr. Gazanfer Doğu yaptığı açıklamada,"Kızım Sinemin nikâh merasimini memleketimde hemşerilerimle bir arada gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyim. Bu mutlu günümüze tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.  

     STEP AEROBİK TAKIMINDA 6 YIL TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KAZANDI
        Sinem Doğu spor hayatına 6 yaşında jimnastikle başladı. Daha sonra atletizm orta mesafe ve yol koşuları, 6 yıl basketbol branşlarından sonra 2004 yılında tanıştığı Buz Hokeyi branşında başarılı olarak 2007 yılında milli takım kaptanlığı yaptı. 2007 yılından bu yana milli takımlarda sporcu olarak spor hayatına devam etmektedir. Hacettepe Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Okulunda ki öğrencilik hayatında step aerobik takımında 6 yıl Türkiye şampiyonluğu kazandı. Ankara da Sportif Yaşam Spor salonu, Kanada Konsolosluğu, Müzikal Adımlar Dans Sanat okulu, Bilkent üniversitesi spor salonları... Gibi birçok salonda fitness, pilates grup egzersileri eğitmenliği, İstanbul’da Akatlar Club Sporium, United Clubs da fitness ve grup dersleri eğitmenliği yaptı. 
    Köksal ÖNER

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174