1930 Bafraspor; İç Transfer Çalışmalarına Erken Başladı

Samsun’un Bafra ilçesinde sivil bir yönetimle yeniden yapılanmaya giden 1930 Bafraspor,seneye iddalı bir kadro için transfer sezonuna erken başladı.Gelecek Sezon için öncelikle iç transfere önem veren Yeni Yönetim transfere hızlı başladı.

1930 Bafraspor; İç Transfer Çalışmalarına Erken Başladı
banner195
1930 Bafraspor, yeni yönetimi ile yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde futbolcu transferlerine hızlı başlayan yeni yönetim iç transfer de toplam 9.futbolcusuna imza attırdı.Şu ana kadar dış transfer olarak takıma iki yeni isim katıldi,bunlar 19 Mayıs spor Kulübün den Ramazan Öner ve Vezir Köprü spor dan Bayram İspirli artık 1930 Bafra spor forması giyecek. Yeni Yönetim yaptığı iç transferlere de hızlı başlayarak geçen sene 1930 Bafra spor forması giyen Takımın kaptanlığını yapan kaleci Mesut Atmaca olmak üzere, Yakup Bayrak,Metehan Taşdemir,Tolunay Cin,İlker Yasin Yaz,Bedir Sürmeli,Umut Köksal,Kadir Can Yıldız ve Onur Aydın'ı takım da tutarak imza attırdı.

 

İmza töreninde 1930 bafra spor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız,Genel kaptan Mehmet Sakal,Futbol Şube Sorumlusu Osman Engiz ve 1930 Bafra spor teknik direktörü Mahmut Topal hazır bulundu.

İmza töreninden sonra kısa bir konuşma yapan kulüp başkanı Fatih Yıldız;şu ana kadar bizlere sorun yaşatmayan futbolcularımıza yönetim adına çok teşekkürler ediyorum.Geçen seneden mevcut kadromuzda üç futbolcumuz şehir dışında olduğundan dolayı onlarla temasa geçil en kısa zamanda onlarla da anlaşarak iç transferi noktalamış olacağız.

 

Dediğimiz gibi bizler futbolcularımız bırakmaya niyetimiz yoktu bu sene düştü gözü ile bakılan takımımızı bu ligte bırakan futbolcularımızla sorun yaşamadan anlaşmamız bizleri memnun etti.Transferlerimiz bundan sonra dış transferlere ağırlık vereceğiz,ondada acele etmek istemiyoruz.Hedefimiz 1930 Bafra spor'a yakışacak nokta transferler olacak dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174