BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’A ZİYARET

27 - 28 Nisan tarihleri arası Mersin’de yapılan Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında birinci olan Alaçamspor Bocce Takımı Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Sporcuları, Okul Müdür Hüseyin Aygül ve Beden Eğitimi Öğretmeni Teyfik Süzük Belediye Başkanı İlyas Acar’ı ziyaret etti.

BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’A ZİYARET

27 - 28 Nisan tarihleri arası Mersin’de yapılan Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında birinci olan Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bocce Takımı, Okul Müdür Hüseyin Aygül ve Beden Eğitimi Öğretmeni Teyfik Süzük Belediye Başkanımız İlyas Acar’ı ziyaret etti.
Okul Müdürü Hüseyin Aygül, Beden Eğitimi Öğretmeni Teyfik Süzük ve şampiyon sporcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı İlyas Acar ; Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin, Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında birinci olmaları bizleri son derece mutlu ettiğini belirterek, Bocce Takımının antrenör ve sporcuları ile ayrı ayrı gurur duyduklarını ifade etti. 
Başkan Acar ayrıca, “Alaçam Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz, şampiyon sporcularımıza ve teknik heyete başarılarının devamını diyorum.” dedi.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 17:37
banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151