Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR’dan Ankara Ziyareti

Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, belediye projelerinin takibi için Ankara'ya gitti.

Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR’dan Ankara Ziyareti

Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, belediye projelerinin takibi için Ankara'ya gitti. Gençlik ve Spor Bakanlığı ,Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), ve BOTAŞ Genel Müdürlüğüne bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan UYAR ,Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ’ı makamında ziyaretinde bulunarak Alaçam’da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılması planlanan projeler hakkında görüş bildirip fikir alışverişinde bulunuldu.
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin YAYMAN, Müzeler Genel Müdürü Yalçın KURT, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube ALBAYRAK ve Genel Müdürler ile Alaçam’daki tarihi evlerin restorasyonu ve sokak sağlıklaştırma projeleri hakkında Çevre ve Şehircilik bakanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) Talep ve Organizasyon Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU ziyaret edilerek; Alaçam’da yapılacak olan sosyal konut çalışmalarına hız verilmesi konusu ele alınarak karşılıklı istişarede bulunuldu.
BOTAŞ Spor Başkanı Kerim TAŞKIRAN makamında ziyaret edilerek çalışmalarında başarılar dilendi.
Başkan UYAR ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; ‘’Bakanlarımız, milletvekillerimiz ve genel müdürlerimizle yaptığımız görüşmeler Alaçam açısından çok önemli geçti. Tarihi evler, sokak sağlıklaştırma ,doğalgaz, toki ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yürütülen projeler hakkın görüşlerimizi bildirdik ve istişarelerde bulunduk. İnşallah söz verdiğimiz projeleri bir bir gerçekleştireceğiz. Projelerin hayata geçirilmesi için Bakan ve milletvekillerimizden her zaman olduğu gibi tam destek aldık’’ ,dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174