Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Mali Genel Kurulu

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Mali Genel Kurulu, yapıldı.

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Mali Genel Kurulu
banner195

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Mali Genel Kurulu, yapıldı.
Birlik başkanı Erdal Doğan, Bafra Ziraat Odasında gerçekleştirilen genel kurulda, insanlığın gıda ihtiyacının karşılanmasında tarım ve hayvancılığının her geçen gün stratejik bir hal aldığını söyledi.
Üretim giderleri ve yapısal bozukluklar nedeniyle aşırı yükselen hammadde fiyatlarının istikrarsızlığa neden olduğunu öne süren Doğan, devletin uygulamaya çalıştığı tarım ve hayvancılık modernizasyonuna üreticilerin entegre olamadığını ifade etti.
Birlik başkanı seçildiği günden bu yana personeli ile üreticilere destek sağlayarak sorunların çözümüne çalıştıklarını anlatan Doğan, "Katıldığımız her platformda birlik olarak üreticilerimizi en iyi şekilde temsil ettik. Üreticilerimize 2017 yılı içerisinde de aynı özveriyle hizmet edeceğiz." diye konuştu.
Daha sonra görüşülen gündem maddeleri, oy birliği ile karara bağlandı.
Toplantıya Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ile birlik üyeleri katıldı.Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174