Bafra Ülkü Ocakları Söyleşi Programı Düzenlendi

Ülkü Ocakları Bafra İlçe Başkanlığı 25.02.2017 Cumartesi akşamı saat: 19:30 “Ülkücü Hareketin Kronolojisi” yazarları Kürşad Özkaynar ve Kadir Yiğit ve "Başkaldırı yazıları ve "Dervişin Zikri" yazarı Can Mustafa ÇEBİ’nin katılımıyla Bafra Ülkü Ocakları Konferans salonunda Söyleşi programı düzenledi.

Bafra Ülkü Ocakları Söyleşi Programı Düzenlendi
banner195

Ülkü Ocakları Bafra İlçe Başkanlığı 25.02.2017 Cumartesi akşamı saat: 19:30 “Ülkücü Hareketin Kronolojisi” yazarları Kürşad Özkaynar ve Kadir Yiğit ve "Başkaldırı yazıları ve "Dervişin Zikri" yazarı Can Mustafa ÇEBİ’nin katılımıyla Bafra Ülkü Ocakları Konferans salonunda Söyleşi programı düzenledi. Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Bafra Ülkü Ocaklarının 2016-2017 faaliyet videosunun ardından, Söyleşinin ilk bölümünde yazar Kürşad Özkaynar “Ülkücü Hareketin Kronolojisi” adlı eseri hakkında bilgiler verdi. "Başkaldırı yazıları ve "Dervişin Zikri" yazarı Can Mustafa ÇEBİ kitabının içeriği hakkında bilgi verdi. İkinci bölümünde soru-cevap şeklinde devam eden program; konuk yazarlara plaket takdimi ile sona erdi.
Ülkü Ocakları Bafra İlçe Başkanlığının düzenlediği Söyleşi Programına MHP İl Başkanı Taner Tekin ve Yönetim Kurulu, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş ve Yönetim Kurulu, MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş ve Yönetim Kurulu, Türkav Bafra Şube Başkanı Sami Keskin ve Yönetim Kurulu, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül, Ülkü Ocakları Alaçam İlçe Başkanı Hamit Duman, Ülkü Ocakları İlkadım İlçe 2. Başkanı Bülent Güllükaya ve Ülkücü Hareket mensupları katıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2017, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174