Eğitim-Bir-Sen Seçim Tarihini ve Aday Listesini Açıkladı

Eğitim-Bir-Sen Bafra Temsilcisi Hamdi Yıldız, Kongre tarihini ve aday listesini açıkladı.

Eğitim-Bir-Sen Seçim Tarihini ve Aday Listesini Açıkladı
banner195

      Memur-Sen Bafra İlçe Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Hamdi Yıldız,”Eğitimciler Birliği Sendikasının Türkiye genelinde girmiş olduğu seçim sürecinin Bafra ayağı 27 Eylül 2014 Cumartesi günü ilçemizde gerçekleşecektir. Cumartesi günü Bafra Öğretmenevinde saat 09 00 ile 17 00 arası gerçekleşecek olan seçimin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz. Seçimin bir şölen havasında gerçekleşmesi için şu an yönetimde olan bizler elimizden geleni yapmaktayız. Bu demokrasi şöleni üyelerimizin sandığa gelerek oylarını kullanmaları ile taçlanacaktır. Bu vesile ile sizlerin aracılığı ile de tüm üyelerimizi 27 Eylül 2014 Cumartesi günü sandığa gelerek oylarını kullanmaya davet ediyoruz. Bafra’mızda 2011 yılında görevi bizlere tevdi eden çok kıymetli üyelerimize ve bugün sendikamıza üye olan kardeşlerimize bu göreve talip olduğumuzu bildiriyoruz. Üyelerimiz bizleri tekrar bu göreve layık görür ve görevi bize tevdi ederler ise bu üç yıl içerisinde yönetim kurulumuzda bulunan arkadaşlarımız ile her an yanlarında olduğumuz gibi yine her ihtiyaçlarının olduğunda yanlarında olacağız. Gücünü üyesinden alan sendikamızın Bafra temsilcisi olan bizler bu gücü her zaman hakkın ve haklının yanında üyelerimizin menfaatlerini koruyarak onların mağduriyetlerini gidererek 3 yılımızı tamamladık. Bafra’mızda bütün olumsuz şartlara rağmen güçlenerek yolumuza devam ettik. Allah nasip eder ise aynı çalışma azmi ve şevkiyle üyelerimize hizmet etmeye bu eğitim öğretim yılında yetkiyi de alarak Bafra’nın sendikal anlamda makus talihini değiştireceğimizi bilmenizi istiyoruz” dedi.  

       Eğitim-Bir-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız,”Değerli üyelerimiz bu 3 yıl boyunca kurumlarımızı sürekli ziyaret ederek üyelerimizin yanında olduk onları bilgilendirdik. İş yeri temsilcilerimiz ve idarecilerimiz ile mutat zamanlarda istişarelerimizi gerçekleştirdik. Yıl içerisinde çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirerek üyelerimize ve eğitim camiasına hizmet ürettik.  Bu gün ilçemizde sendikamız güçlenerek yoluna devam ediyor ise bu başta yönetim kurullarımızda görev alan arkadaşlarımız iş yeri temsilcilerimiz ve tüm üyelerimizin fedakarca ve gayretli çalışmalarının ürünüdür. Etki gücünü hiçbir zaman elinden bırakmayan Bafra eğitim Bir Sen siz değerli üyelerimiz sayesinde inşallah bu yıl yetkiyi de alarak gücümüzü taçlandıracağız. Bugüne kadar kurum ziyaretlerimizde bizleri bütün nezaketleri ile karşılayan başta işyeri temsilcilerimize, üyelerimize, idarecilerimize teşekkürlerimi iletiyorum. 27 Eylül Cumartesi günü tüm üyelerimizden sandığa gelerek oylarını kullanmalarını ve bizleri desteklemelerini istirham ediyorum” diye konuştu.

        Yönetim Kurulu Aday Listesi;

       “Hamdi Yıldız, Orhan Kavgacı, Hasan Uçar, Bayram Temiz, Zeki Dursun, Aziz Yıldırım, Nihat Şen.”

         Yönetim Kurulu Yedek Aday Listesi;

“Sefer Uslu, Dilek Şen, Bülent Sevinç, Hatice Sürmeli Sönmez, Serdar Yaşar, Fatih Bilaloğlu, Recep Titiz.”

         Hanım Komisyonları;

“Hülya Şahin, Dilek Şen, Hatice Sürmeli Sönmez, Melahat Tatlısu Yaşar, ,Fatma Sert, Naile Gül Acerbaş, Hamide Kitapçı, Derya Bilgin.”

      NAMIK AZGIN 

                                                                                              
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174