Kırcalı; “Şehidimizi Rahmetle Anıyorum”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı; Şırnak’ta şehit olan Polis Memuru Ersan Gürpınar için baş sağlığı mesajı yayınladı.

Kırcalı; “Şehidimizi Rahmetle Anıyorum”
banner195
Orhan Kırcalı mesajında; “Terörün tüm uzantılarına dokunacağız” dedi. Kırcalı mesajında; “İçimizi yakan haberler ile karşılaşıyoruz. 23 yaşında ve daha yeni nişanlı bir evladımızı şehit verdik. Polis memurumuz Ersan Gürpınar’a Allah’tan rahmet kederli ailesine, hemşerilerime, emniyet camiamıza ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kırcalı açıklamalarına şöyle devam etti: “Her türlü terörle mücadele etmekte kararlıyız. Sayısız terör örgütü işbirliği halinde ülkemize, insanımıza, huzurumuza, birlik ve beraberliğimize yönelik saldırılar içerisindedir. Bu örgütlerin bir araya gelmesi ve ülkemize saldırması tesadüf değildir. Terör ve arkasında ki tüm güçlerle kararlı bir şekilde mücadele etmekteyiz. Brüksel’de PKK çadırı kurulmasına izin verenler ile terörün arkasında ki güçler arasında bir fark yoktur. Eli kanlı bu güçler Ersan’larımızın, Anıllarımızın Nuhlarımızın ve tüm şehitlerimizin katilleridir. Teröre destek verenler kim olursa olsun, nerede olurlarsa olsunlar onlarla mücadele edeceğiz ve onlara dokunacağız.”


Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174