İYİ Partili Yunus Gün: 'KENDİMİZ İÇİN DEĞİL PARTİMİZ İÇİN MÜCADELE!..'

Samsun'da 4 ilçede partililerle bir araya gelen İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yunus Gün, "Partimiz için mücadelemizi artırıyoruz" dedi

İYİ Partili Yunus Gün:  'KENDİMİZ İÇİN DEĞİL  PARTİMİZ İÇİN MÜCADELE!..'

Samsun'da 4 ilçede partililerle bir araya gelen İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yunus Gün, "Partimiz için mücadelemizi artırıyoruz" dedi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Yunus Gün çalışmalarına devam ediyor. Aday adaylığını açıklaması sonrasında hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayan Yunus Gün, ilçe ziyaretleri ile vatandaşlarla ve teşkilatlarla bir araya geliyor. 

4 İLÇEDE TEŞKİLAT TURU
İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız, Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin ve Ayvacık İlçe Başkanı Hakan Avcı’yı ziyaret  eden Yunus Gün, teşkilatlarla buluşmalarını sürdürüyor.

YOĞUN TEMPODA ÇALIŞMAYA DEVAM 
Ziyarette bulunduğu ilçelerde partililerden büyük ilgi gören ve destek sözü alan İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yunus Gün, "Yoğun çalışma temposu içerisine girdik. Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz" dedi.

SIRALAMA NE OLURSA OLSUN
Ziyaretlerde gördüğü ilginin kendisine büyük moral ve güç verdiğini de belirten Yunus Gün, “Tüm il, ilçe teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışılması gerektiğini inanıyoruz. Sıralama her ne olursa olsun şahıs için değil partimiz için mücadele edeceğiz. Yakaladığımız bu ivmeyi, bu desteği çığ gibi büyütmek zorundayız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendiyi ülkemizin başında başbakan olarak görmek bu onun emrinde hareket ederek önce Samsunumuzu ardından ülkemizi hak ettiği seviyelere ulaştırmak, en önemli ilke ve hedefimizdir" diye konuştu.

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2023, 11:53

Haydar Yıldırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER