Milletvekili Köktaş, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyemeye iletilen konuların çözümü noktasında görüşmelerde bulunmaya devam ediyor.

Milletvekili Köktaş, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor

    AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde genel kurul toplantıları ve komisyonlarda gerçekleştirdiği çalışmalarından arda kalan zamanlarını Samsun'a gelerek hemşehrilerine ayırıyor.
    Hemşehrileri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen, onlarla hasbihal eden Milletvekili Köktaş, iletilen konuların çözümü noktasında da gerekli makamlarla görüşmelerde bulunuyor.


     Vatandaşların sorunu, talebi ya da görüşü ne olursa olsun yardımcı olabilmek için elinden gelen gayretli çalışmayı gösterdiğini ifade eden Milletvekili Köktaş, "Milletimizin bize vermiş olduğu emanetin gereği olarak Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meclis'ten arda kalan zamanımızı yine Samsun'da halkımızla bir araya gelerek geçiriyoruz. Onların varsa bir sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz. Her zaman insan odaklı siyaset yapan AK Parti, insanların temel haklarına kavuşturulması ve hayat şartlarının insan onuruna yaraşır düzeyde iyileştirilmesi temel hedefleri arasında yer almıştır. Bu anlayış içinde, halkımızın huzuru ve refahı için gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. 


    Milletvekili Köktaş ayrıca kendisine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Samsun Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Tali ve yönetim kurulu üyeleri nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.


           NAMIK AZGIN

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 11:01
banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151