KAYMAKAM ARSLAN,”ÇALIŞMAK SİZDEN, DESTEK BİZDEN”

Bafra ilçesinde bulunan okullarda görevli beden eğitimi ve halk oyunları öğretmenleri toplantısı Bafra Öğretmenevi toplantı salonunda Bafra Kaymakamı Halis Arslan başkanlığında toplandı.

KAYMAKAM ARSLAN,”ÇALIŞMAK SİZDEN, DESTEK BİZDEN”
banner195

          KAYMAKAM ARSLAN BEDEN EĞİTİMİ VE HALK OYUNLARI ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

        Toplantıya, Bafra İlçesinde görev yapan Beden Eğitimi ve Halk Oyunu Öğretmenleri katıldı. Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu da hazır bulundu.

        Genelde karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantıda konuşan Bafra Kaymakamı Halis Arslan,“Madde bağımlısı çocuklarımız var. Uyuşturucu hastalığına kapılan bu çocuklar bizlerin çocukları ve bu hastalığın ilacı da sizlerde. Bu hastalığın doktoru sizlersiniz. Sizleri çok önemsiyorum. Adım adım başarı projemiz var. Sitemizden takip edebilirsiniz. Samsun İlimiz, Bafra İlçemiz bir spor kenti olmuştur. Her türlü imkanlarımız var. İlimizi ve Bafra’mızı dışarıda kim temsil ediyorsa, ona desteğimiz sürecek. Çalışmak sizden, destek bizden. Özellikle risk alanlarında bulunan çocuklarımız var. Kırsal alanda bulunan çocuklarımız mevcut. Parçalanmış aile çocuklarımız var. Bunlara öncelik vererek, onları sporla tanıştıralım. Sporun her çeşidi ile, halk oyunları ile onları besleyelim. Onlara öncelik vererek destekleyenleri ben alkışlıyorum. İlçemizi dışarıda kim temsil ediyorsa onları alkışlıyorum.Derbent barajını su sporlarına açmak istiyoruz. Bunun için de ayrıca gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

        Bafra Kaymakamı Halis Arslan, “Hiçbir başarı ödülsüz kalmayacaktır. Bizi başkası ilgilendirmez. Biz kendimizle yarışacağız” diye konuştu.

           NAMIK AZGIN 


 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174