5.Uygulamalı Girişimcilik Kursu Katılımcıları Sertifikalarına Kavuştu

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Samsun Müdürlüğü işbirliği ile 27-30 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen ’KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu’na katılan kursiyerler sertifikalarını aldı.

5.Uygulamalı Girişimcilik Kursu Katılımcıları Sertifikalarına Kavuştu

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Samsun Müdürlüğü işbirliği ile 27-30 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen ’KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu’na katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Bafra’da açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursu’na katılan 29 kursiyere düzenlenen törenle belgelerini teslim aldı.  Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen belge törenine Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Samsun KOSGEB Müdürü Ahmet DURSUNOĞLU, İŞKUR Bafra Hizmet Müdürü Yakup Ergenlik, Bafra TSO Genel Sekreteri Talip Şahin ve kursiyerler katıldı.

Samsun KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu  yaptığı konuşmada "Bafra TSO ile koordinasyonlu ve aktif olarak çalışmalarımız devam etmekte olup işbirlikleri için Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR nezdinde Bafra Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ederim. Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerler, almaya hak kazandıkları Girişimcilik Sertifikaları ile KOSGEB ‘e İş planlarını sunacak ve kurmayı planladığınız işle ilgili destek talebinde bulunacaksınız. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz iş fikrinin yenilikçi bir fikir olması ve bölge ihtiyaçlarını karşılaması önemlidir. Sertifikalarını alacak kursiyerlerimize hayırlı olmasını dilerim’ dedi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar yaptığı konuşmasında  " Samsun KOSGEB ile yapmış olduğumuz Mutabakat neticesinde, Bölgenin ihtiyaçlarına ve Odamıza iletilen talepler doğrultusunda bu yıl beşincisini düzenlediğimiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu Belge Törenine hepiniz hoş geldiniz. Hayalinizde ki iş fikrini gerçekleştirirken siz değerli Girişimcilerimize her konuda destek vermeye devam edeceğiz. Almış olduğunuz girişimcilik belgeleri ile gerçekleştireceğiniz iş fikirlerinin Bölgemize, size ve ailenize hayırlı olmasını dilerim’ Dedi.

Konuşmaların ardından Girişimcilik Belgeleri Törenle kursiyerlere takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.


Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, Altinovagazete.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 12:33
banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151