Narkotik Eğitim Tırı Giresun'da

GİRESUN (AA) - İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ait Narkotik Eğitim Tırı, Giresun'da ziyarete açıldı. Atatürk Meydanı'ndaki tırı ziyaret eden Vali Harun Sarıfakıoğulları, hedeflerinin...

Narkotik Eğitim Tırı Giresun'da

GİRESUN (AA) - İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ait Narkotik Eğitim Tırı, Giresun'da ziyarete açıldı.

Atatürk Meydanı'ndaki tırı ziyaret eden Vali Harun Sarıfakıoğulları, hedeflerinin uyuşturucuyla yüzde 100 başarıyla mücadelede etmek olduğunu söyledi.

Sarıfakıoğulları, hem emniyet hem de jandarma teşkilatının halkın desteğini de alarak büyük özveriyle çalıştığını vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Yine sivil toplum kuruluşlarımız da çok büyük çaba içerisindeler. Biz yine bu noktada tüm muhtarlarımıza, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim çalışması düzenledik. Hedefimiz gençlerimizi bu beladan uzak tutmak."

Konuşmaları ardandan Vali Sarıfakıoğulları ve öğrenciler, Narkotik Eğitim Tırını ziyaret etti, görevlilerden uyuşturucunun zararları hakkında bilgiler aldı.

Narkotik Eğitim Tırı, 19 Nisan Cuma gününe kadar Giresun'da ziyarete açık olacak.


banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151