Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'dan ziyaret

ZONGULDAK (AA) - Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti. Durmuş, ziyarette yaptığı konuşmada, Zonguldak'ın Türkiye'nin en değerli şehirlerinden birisi olduğunu söyledi.Zonguldak'ın...

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'dan ziyaret

ZONGULDAK (AA) - Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alanziyaret etti.

Durmuş, ziyarette yaptığı konuşmada, Zonguldak'ın Türkiye'nin en değerli şehirlerinden birisi olduğunu söyledi.

Zonguldak'ın üretimin ve emeğin sembolü haline gelmiş bir kent olduğunu ifade eden Durmuş, "Zonguldak halkının teveccühüyle belediye başkanlığına seçilen Alan'a yeni görevinde başarılar diliyorum. Zonguldak için çok güzel işler yapacağına yürekten inanıyorum. Belediye başkanımızın bir hekim olması sebebiyle bizler için kendileri ayrı bir önem arz etmektedir. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yetkili sendikası Sağlık-Sen olarak Zonguldak'ta sağlık çalışanlarımıza yönelik başkanımızın desteklerini bekliyoruz." dedi.

Alan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Geçtiğimiz ay yapılan Sağlık-Sen kongresinde Zonguldaklı hemşehrimiz Semih Durmuş'un genel başkanlığa seçilmesi bizleri mutlu etmiştir. Bizim beraber çalıştığımız, bildiğimiz, Zonguldaklı bir büyüğümüzün böyle bir göreve layık görülmesi bizleri onurlandırdı. İnşallah hep beraber bundan sonra daha önce de olduğu gibi Zonguldak için genç ve dinamik kadrolarla koşmaya, bütün insanlarımızın yüzünü güldürmeye, seçim sürecinde verdiğimiz sözleri yerine getirmek için durmadan çalışacağız. Beraber çok güzel işler yaparak inşallah Zonguldak'ı hak ettiği yerlere hızlı bir şekilde getireceğiz." diye konuştu.

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151