SAMKON'dan Karaaslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a göreve tekrar seçilmesinden dolayı hayırlı olsun ziyaretin de bulundu.

SAMKON'dan Karaaslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
banner195
AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine tekrar seçilen Çiğdem Karaaslan'a, SAMKON hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette Samsun'un dışında yaşayanlar için yapılması gereken çok şeyin olduğunu ifade eden Karaaslan, "Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönmelerde sivil toplum kuruluşlarının varlığı ve aktif olması son derece önemlidir. Biz birbirimizden ne kadar haberdar olursak ne kadar bilgi sahibi olursak problemleri çözme noktasında o kadar gayret gösteririz" şeklinde konuştu.

 

İstanbul'da gerçekleştirecekleri organizasyonlara Karaaslan'ı da davet eden SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, "Yeni dönem göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Başarınız daim olsun.  Sizlerin varlığı bizlere güç veriyor. Sizleri İstanbul'da düzenleyeceğimiz organizasyonlar da daha sık görmek istiyoruz" dedi.

 

Ziyaretin ardından toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.


Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174