Başkan Şahin; Nöbetimiz De Halkımıza Hizmetlerimiz De Devam Ediyor

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, gece ve gündüz demeden 15 Temmuz darbe girişimi ihaneti için bir yandan demokrasi nöbeti için meydanlarda yer alıp bu demokrasi nöbeti sırasında çeşitli organizasyonlar yapmaya devam ederken diğer yandan belediye hizmetleri noktasında çalışmaları yürütüyor.

Başkan Şahin; Nöbetimiz De Halkımıza Hizmetlerimiz De Devam Ediyor
banner195

 Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, gece ve gündüz demeden 15 Temmuz darbe girişimi ihaneti için bir yandan demokrasi nöbeti için meydanlarda yer alıp bu demokrasi nöbeti sırasında çeşitli organizasyonlar yapmaya devam ederken diğer yandan belediye hizmetleri noktasında çalışmaları yürütüyor. Yün Pazarında ki çalışmaların tamamlanmasından sonra Çaycılar Sokak’ta başlanan çalışmaların ikinci etabı da başladı. Başkan, tüm çalışmaları yerinde takip ediyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “15 Temmuz ihanetine ilk andan itibaren halkımızla beraber meydanlarda ve sokaklardayız. Bu demokrasi ve millet iradesi mücadelesinde, Bafra’mızda Milletvekilimiz Orhan Kırcalı, İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven, kadın ve gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz, teşkilat kademelerimiz ileSamsunumuzun tüm milletvekillerinin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın Samsun İl Başkanımızın katılımlarıyla Ak Parti ailesi olarak yer aldık.  Bunun yanında valimizin,  değerli partilerimizin başkanları, yöneticileri ve mensupları, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, başta askeri ve emniyet teşkilatımız olmak üzere devlet erkânımız ile sabahlara kadar meydanlardayız. Müftülüğümüzün de katkılarıyla dua programları düzenliyoruz. Cesur, kahraman, fedakâr Bafralı hemşerilerime ve milletimize teşekkür ediyorum. Bu demokrasi nöbetimiz Cumhurbaşkanımızın talimatına kadar devam edecektir.

 

Sonu şehadete ulaşmakta olsa tüm bu mücadelemiz devam ederken, belediye olarak halkımıza hizmet noktasında da çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yün Pazarında, kendi tesislerimizde ürettiğimiz 4.500 m² kaldırım, 3440 metre bordur taşı döşedik. 800 ton asfalt döktük. Bu çalışmayı tamamladıktan sonra Çaycılar Sokak’ta etaplı bir şekilde devam edecek çalışmaları başlattık. Bu çalışmalarda ise şu ana kadar 3.100 m² kaldırım ve 2500 metre bordur çalışması yaptık.  Buna devam edeceğiz. Ayrıca asfaltlama yapacağız. Asfalt ve kaldırım çalışmalarımız planladığımız mahalle ve sokaklarımızda devam edecektir.”

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2016, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174