Bafra Liman gölü sahil tahkimat etüt projesi

Samsun ilçeleri için müjdeli haberler geldi. AK Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı 19 Mayıs, Bafra, Yakakent ilçeleri ve Çatalçam için 5 ayrı proje çalışması gerçekleştirildiğini açıkladı. Kırcalı, Projelerin etüt proje onaylarının çıktığını açıkladı. Bafra Liman gölü sahil tahkimat etüt projesi, Yakakent Sahil etüt projesi, 19 Mayıs Yörükler Sahil etüt projeleri onaylandı.

Bafra Liman gölü sahil tahkimat etüt projesi
banner195

 Samsun ilçeleri için müjdeli haberler geldi. AK Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı 19 Mayıs, Bafra, Yakakent ilçeleri ve Çatalçam için 5 ayrı proje çalışması gerçekleştirildiğini açıkladı. Kırcalı, Projelerin etüt proje onaylarının çıktığını açıkladı.  Bafra Liman gölü sahil tahkimat etüt projesi, Yakakent Sahil etüt projesi, 19 Mayıs Yörükler Sahil etüt projeleri onaylandı. Çalışmalar tamamlandığında ise ihaleye çıkacak. Yakakent Kozköy ve Çatalçam sahil tahkimat projesinin etüt projeleri tamamlandı. Yapım ihalesine çıkacak.

AK Parti Samsun milletvekili Av.Orhan Kırcalı çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: Bakanımız, genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz il ilçe ve belediye başkanlarımız ile tam bir uyum ve birlik ve beraberlik içinde Samsunumuz ve tüm ilçelerimiz için çalışıyoruz. Samsunumuz bir deniz şehridir. Samsunumuz ‘da çok güzel sahillerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle Ulaştırma bakanlığımız kanalıyla 5 adet sahil projesini ilçelerimize kazandıracağız. Sahil şeritlerimizi korumak, Kıyı Erozyonu ve tahribatları önlemek ve aynı zamanda ekolojik açıdan bu projeler çok önemlidir. Hep birlikte yaptığımız çalışmalar sonucunda bu projelerin hayata geçirilmesi için çalışmaları başlatmıştık. Bunun ilk adımlarını atmış bulunuyoruz. Samsun ve ilçelerimiz için gerekli tüm çalışmaları yapma gayreti içerisindeyiz. Düşündüğümüz çalışmalar bulunuyor. Bunlar olgunlaşma ve proje aşamasına geldiğinde halkımızla paylaşacağız. Samsun AK Parti ailesi olarak konuşmak yerine icraat yapmaya, halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 5 adet projemizin Samsunumuza ve ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174