DUMANSIZ VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Samsun Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü' nün ortaklaşa organize ettiği Dumansız Voleybol Turnuvası, Canik Atatürk Spor Salonunda sona erdi.

DUMANSIZ VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ
banner195

     9 Şubat 2016 tarihinde başlayan ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sigara bırakılmasının teşvik edilmesi, çalışanların sigara içmediği iş yerlerinin özendirilmesi ve mevcut farkındalığın artırılması amacı ile kamu kurum, kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen Voleybol Turnuvası final karşılaşmalarının ardından sona erdi.
     Final karşılaşması öncesinde karşı karşıya gelen Samsun Valiliği ve 100.Yıl İlkokulu maçının sonucunda kazanan 3-1' lik skorla Samsun Valiliği oldu. Finalde; Türk Telekom ile Çarşamba Devlet Hastanesi kıyasıya mücadele verdiği galibi ve turnuvanın şampiyonu, Türk Telekom' u 3-1 mağlup eden Çarşamba Devlet Hastanesi oldu.


     Turnuva finalinde dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına İl Müdür Vekili İsmail TEKİN ve Spor Şube Müdürü Süleyman DEMİRTAŞ ve Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman ABANOZ verdiler.


         NAMIK AZGIN 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174