ALİ KATIRCI’NIN“RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI

Birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram’ın ülkemiz Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

ALİ KATIRCI’NIN“RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI

Huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat yaratan bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Bayramların, güzel ahlâkı, insanlara iyi davranmayı, küçüklerimizi sevindirmeyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönünü unutmamalıyız.

Bununla birlikte bayramlar, birlik olma ve bir arada yaşama şuuru ile insan ilişkilerinin güçlendiği özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Tüm Mesai arkadaşlarımın, Özel Sektör Mensupları; İşveren ve Personellerinin, Köy ve Mahalle Muhtarlarımızın, Bayram tatillerini yöremizde geçirmekte olan yerli ve yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizin, sayın basın mensuplarımızın, çok muhterem Bafralı hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar; işlerinde bolluk, bereket; yuvalarında sağlık, huzur, mutluluklar; uzun ömürler dileği ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174