ANKARA BAFRALILAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEVRİ

25.Dönem Milletvekilliği adaylığı için Sayıştay’daki Uzman denetçilik ve Ankara Bafralılar Derneği Başkanlığı görevinden ayrılan Hüseyin Edis, dernekteki görevini işadamı Ömer Faruk Özmen'e devretti.

ANKARA BAFRALILAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEVRİ
banner195

        25.Dönem Milletvekilliği adaylığı için Sayıştay’daki Uzman denetçilik ve Ankara Bafralılar Derneğindeki Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılan Hüseyin Edis, için Ankara Holiday Inn Otelde düzenlenen 'Bafra Pide Gecesiyle' Ankara Bafralılar Derneği yönetim kurulu başkanlığını işadamı Ömer Faruk Özmen’e devretti.

      Yeni Başkan Ömer Faruk Özmen, Hüseyin Edis’e hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

      Ankara Bafralılar Derneği yeni başkanı Faruk Özmen, “Hüseyin Edis Ankara'da Bafralıların çok büyük bir eksikliği olan Bafra Derneğini özveriyle kurarak, bu güne getirmiştir. İnşallah bizlerde bundan sonra aynı şekilde faaliyetlerimizi daha kapsamlı şekilde sürdüreceğiz" dedi.

      Düzenlenen programda duygulu anlar yaşandı.

      Hüseyin Edis ise, geceye katılanlara hitaben yaptığı konuşmada,"Ankara'da, tüm hemşerilerimizin katkılarıyla ve büyük heyecanla kurduğumuz Derneğimizi 2010 yılından bu güne kadar tüm gücümüzle canlı tutarak hemşerilerimizi bir araya getirmeyi, Kültürel ve Eğitim anlamında Yardımlaşarak destek olmayı kendimize şiar edindik ve bu günlere geldik. Bundan sonrasında da Cenab-ı Allah bize nasip ederse, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Milletimizin vekili olarak halkımıza hizmet vermeye çalışacağız. Faruk Özmen başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diler, sizlerle her zaman beraberliğimizi sürdüreceğim” diye konuştu.

     Ankara Bafralılar Derneği başkanı Faruk Özmen ise," Bizlerde Hüseyin Edis’e çıktığı meşakkatli yolda başarılar diler, Samsunluların desteği ile Milletvekili seçildiğinde başarılı hizmetler vereceğine inancımız sonsuzdur" şeklinde konuştu.

     Geceye; Hüseyin Edis, Ömer Faruk Özmen, Tevfik Kadri Anarat, Ali Ceylan, Hüseyin Aydın, Vehbi Kara, Şahin Fidan, Osman Uçar, Aydın Kurnaz, Özgür Murat Kocabaş, Cengiz İşler, Merve Özmen, Kürşat Yayla, Muzaffer Gündüz ve  Necdet Diker katıldı.

          NAMIK AZGIN 

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174