İHH'dan 19 Mayıs Belediyesine Ziyaret(NAMIK AZGIN)

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Samsun Başkanı İdris Akdin ve beraberindeki heyet 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.

İHH'dan 19 Mayıs Belediyesine Ziyaret(NAMIK AZGIN)

     19 Mayıs ilçesinde bulunduğu süre içerisinde halkın belediye hizmetlerindeki memnuniyet oranını çok yüksek gördüğünü dile getiren Akdin ,"Sayın Belediye Başkanımız Yetim Orman Parkı konusunda bizlere destek oldu ve 19 Mayıs ilçemizde Yetim orman parkı kuruldu, kendisine teşekkür ediyorum ve bundan sonraki yapacağı çalışmalarında da başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra da hizmetlerine çok daha güzel bir şekilde devam eder. Halkın sevgisini de sıcak tutar" dedi.

     19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’ da İdris Akdin ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İHH'ın çalışmalarının takdire şayan olduğunu dile getirdi.

      İHH'nın dünyanın herhangi bir kıtasında, herhangi bir ülkesinde meydana gelen bir felakette o bölgedeki insanların yardımına koştuğunu vurgulayan Topaloğlu, İdris Akdin'in şahsında tüm İHH gönüllülerine teşekkür etti.

      Ziyarette Samsun İHH Başkan yardımcıları Ersan Salihoğlu, Abdullah Çam ve 19 Mayıs İHH Yöneticileri Engin Kara, Abdullah Kalyon ve Mehmet Akif Güney’de hazır bulundu.

       NAMIK AZGIN 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2015, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174