SAMKON’DAN SADEF’E ZİYARET

SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşçı ve SAMKON yönetim kurulu üyeleri SADEF genel merkezini ziyaret ederek, SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BAŞ ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini sundu.

SAMKON’DAN SADEF’E ZİYARET
banner195

            SAMKON Genel başkanı H.Kaya Aşçı,  SADEF 5.Olağan Genel Kurulunun Samsun’ a ve Samsunlulara yakışan demokratik bir seçim olduğunu, katılımın oldukça yüksek ve bir bayram şöleni havasında, olgunlukla ve erdemlikle gerçekleştirildiğini, kazananın da özelikle Samsun olduğunu ifade ederek kongrede SADEF Genel Başkanı seçilen Yıldıray Baş ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar diledi.

                           AMACIMIZIN DAHA İYİ BİR SAMSUN OLMASI
          SAMKON Genel başkanı H.Kaya Aşçı  “Seçim bitti artık çalışma zamanı bundan sonra birlik ve beraberlik içersin de, bir abi kardeş duygusu ile SADEF’ le beraber çalışacağımızı, amacımızın daha iyi bir Samsun olması için omuz omuza mücadele etmek olacaktır” dedi.
                                   ‘YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM’
          SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ise SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı’nınziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,; “Yapılan bu nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinden dolayı kendi ve yönetim kurulum adına SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşçı ve Yönetimine teşekkür ederim. 5.Olağan Genel Kurul’ unda seçime katılan tüm üyelere ve de kendisiyle yarışan diğer adayımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
                                     ‘HALKIMIZA YAKIŞANI YAPACAĞIZ’
       SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, “Biz burada Samsun’un tamamı var düşüncesi ile hizmet edeceğiz,  burada kişi ayrımı yapmadan halkımıza yakışanı yapacağız, SAMKON ile birlikte kardeşlik duygusu içerisinde yaşayacağız ve yürüyeceğiz” diye tamamladı.

                Köksal Öner
 

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2014, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174