ASTAŞ HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI H.KAYA AŞCI BAFUMDER’E UMUT OLDU

10 yıldır faaliyette bulunan ve yaptığı örnek çalışma, yardımlarla Türkiye’de ismini duyuran Bafra Umut Derneği (BAFUMDER) umut dağıtmaya devam ediyor. Samsun’un Bafra ilçesinde 10 yıldır faaliyette bulunan ve yaptığı örnek çalışma, yardımlarla Türkiye’de ismini duyuran Bafra Umut Derneği (BAFUMDER) umut dağıtmaya devam ediyor.

ASTAŞ HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI H.KAYA AŞCI BAFUMDER’E  UMUT OLDU
banner195

Bu umutların dağıtılmasında ise kurulduğu günden bugüne kadar hayırseverlerin katkısı bulunuyor.

Kendisi aslen Bafralı olan İstanbul’da iş hayatını başarılarla sürdüren Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H.Kaya Aşcı ve İstanbul’da bulunan Bafra Derneklerinin girişimleri ile bir transit minibüs dolusu yardım  gönderdi.

Yardım malzemeleri  İstanbul’dan Bafra Umut Derneğine bizzat Astaş Holding İdari İşlerden Sorumlu Mehmet Aşcı ve Karaburç Mahallesi Muhtarı Bülent Aşcı tarafından Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin’e dernek binası önünde teslim edildi.

Yardım hakkında bir açıklama yapan Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin,’’Dernek olarak 10 yıldır faaliyetteyiz. Hayırseverlerin sayesinde bugünlere geldik.

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H.Kaya Aşcı ise sürekli olarak lojistik destekte bulunuyordu. Şimdi ise bir transit minibüs içinde giyecek, kırtasiye ve oyuncak desteğinde bulundu. Bafra Umut Derneği ve yönetimi olarak hayırsever işadamı H.Kaya Aşcı’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca bu yardımların toplanmasında büyük emekleri bulunan İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu, İstanbul Bayrampaşa Bafralılar Derneği Başkanı Halil İbrahim Mete, İstanbul Bafra Yakıntaş Köyü Derneği Başkanı Necati Karagöz, İstanbul Bafra Dereler Köyü Derneği  Başkanı Faruk  Önday, İstanbul Ayazağa Bafralılar Derneği Başkanı Aslan Koparan, İstanbul Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Demir, HEYCES Tesktil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabaş’a ve yönetimlerine, yardımda katkısı bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.‘’dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174