Bafra CHP İlçe Örgütü İftarda Buluştu

CHP. Bafra ilçe Örgütü tarafından iftar yemeği verildi.

Bafra CHP İlçe Örgütü İftarda Buluştu
banner195

      Bafra Ünlü Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen yemeğe; Bafra Kaymakamı Ali Katırcı, Bafra belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar,  CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, CHP İl Başkan Yardımcısı Şevki Yılmaz, CHP il yönetim kurulu üyeleri,  Bafra Müftüsü Burhan Keleş, CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay ve partililer katıldı.

       Bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay, yemeğe katılanlara teşekkür etti.

       CHP Bafra ilçe Başkanı Nihat Oktay,"İftar yemeğimizi partimiz olarak, bütün kurumlarda olduğu gibi bizde iftar yemeğimizi düzenli geleneksel hale getirdik. Geçen yıl 6 tane iftar yemeği düzenlemiştik, bu yıl ise, hava şartlarının müsait gitmemesinden dolayı sadece bir defa iftar yemeği düzenleyebildik. Halkımızın kaynaşması, birlik, beraberlik içinde olması, bu Ramazan ayında bütün insanların kaynaşması ve aynı zamanda Bafra'nın bu son dönemlerdeki, bu ihtiyacı olan bu birlikteliği sağladığına inanıyorum. Onun için iftar yemeği programımıza katılan herkese teşekkür ederim. İsrail'in Gazze'de yapmış olduğu katliamları da şiddetle kınıyorum" dedi.    

        CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay ise, "Bafra'daki dayanışma ve kardeşlik ortamı beni çok mutlu etti. Bu yemek Türkiye'de gelecek mutlu günlerin habercisi olsun" diye konuştu.

               NAMIK AZGIN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174