Elektrik Direği Tehlike Saçıyor

Bafra ilçesinde yıkılmak üzere olan elektrik direği tehlike saçıyor. Demir yüzeyi tamamen deforme olan elektrik direği oluşabilecek bir kazaya davetiye çıkarıyor.

 Elektrik Direği Tehlike Saçıyor
banner195

    'Direk bir rüzgar anında yıkılsa o anda yanından geçenler için ölümcül tehlike arz ediyor' diyen kimi vatandaşlar, yetkililere seslenerek, gerekenin yapılmasını istediler.

    Kırık elektrik direği yoldan geçen vatandaşları, mahalle sakinlerini endişelendiriyor. Orta kısmı tamamen bükülmüş, zemine bağlamasını sağlayan demirlerin ortaya çıkması ve bu demirlerin de zamanla aşınıp eğilmesiyle birlikte elektrik direği de, tehlike saçmaya devam ediyor.

    Bafra ilçesinin İshaklı Mahallesi Sedef Sokakta eğilmiş bir şekilde duran elektrik direğinin tehlike arz ettiğini belirten vatandaşlar, önlem alınmasını istedi.Mahalle sakinlerinden Kemal Duyak," Mahalle adına bu elektrik direğinin durumu hakkında iki defa yetkililere dilekçe verdim.Bu eğilmiş direğin değişik yerlere de zarar verdiğini herkes görüyor.Bir an önce direğin yapılmasını istiyoruz" dedi.

     Bafra ilçesinin İshaklı Mahallesi Sedef Sokakta bulunan elektrik direğinin tehlike oluşturduğunu ifade eden vatandaşlar, yetkilileri göreve çağırdı.

                    NAMIK AZGIN 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174