ALTINKAYA ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ

Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi 2013-2014 mezunlarını coşkulu bir şekilde uğurladı.

ALTINKAYA ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ
banner195

     Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi açıldığı ilk günden bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar, sosyal ve kültürel etkinliklerle, aldığı ödüllerle ismini duyurmaya devam ediyor.

              BAFRA ALTINKAYA ANADOLU LİSESİ 132 MEZUN VERDİ

     Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi'nin bahçesinde yapılan mezuniyet törenine Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Altınkaya Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Özcan, Okul Müdürleri, Öğretmenler, işadamları ve çok sayıda öğrenci velileri katıldı.
     132 öğrencinin mezun olduğu mezuniyet töreni sevinç ve hüznün karışık olduğu duygusal görüntülere sahne oldu. Öğrencilerin mutluluklarının ve heyecanlarının yüzlerine yansıdığı gece saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.
      İstiklal Marşının okunmasının ardından Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Özcan mezuniyet töreninin açılış konuşmasını yaptı.

     Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Özcan yaptığı konuşmada," Sevgili gençler, okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır" dedi.
       2013-2014 Eğitim Öğretim yılı dönemi okul birincisi Emre Alkan'a, Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, okul ikincisi Kübra Duman'a Bafra Altınkaya Lisesi Müdürü Dursun Özcan ve okul üçüncüsü Nazmiye Bekar`a Bafra Altınkaya Anadolu Baş Müdür yardımcısı Uğur Alev tarafından plaketleri takdim edildi.

       Plaket takdiminin ardından mezun olan son sınıf öğrencileri alt dönem öğrenci arkadaşlarına taşıdıkları bayrağı devrederek katılımcılarına duygulu anlar yaşattılar.
       Bayrak töreninin ardından öğretmenleri tarafından mezun olan öğrencilere diplomaları verildi ve sınıf temsilcileri tarafından mezuniyet pastası kesildi. Kesilen pastanın ardından öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyet töreninin tadını müzik eşliğinde çıkardılar.

                     NAMIK AZGIN  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174