Bafra'da Sinema Filmi Heyecanı

Sokaktan alınıp sahiplenilen Bal ile Betty adında iki köpeğin yaşamını anlatacak "Sokak Köpekleri Bal ile Betty" filminin çekimleri Bafra ilçesinde yapılacak.

Bafra'da Sinema Filmi Heyecanı

      Yazar ve yönetmen Fedai Çakır’ın 5 serilik çocuk sinema filminin ilki olan sokak köpekleri Bal ile Betty’nin  çocuk oyuncuları da ilçeden seçildi.

    Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bal ile Betty isimlerindeki iki sokak köpeğini oğlu ve kız arkadaşının sokaktan alıp eğittiğini anlattı.

     Kendisinin de bu köpeklerin üzerinden bir senaryo yazdığını söyleyen Çakır, filmin çekimi için de Bafra ilçesini uygun gördüklerini, çekimlerin bir ay süreceğini dile getirdi.

   İnsan sevgisinin yanında, hayvan sevgisinin de önemli olduğunu vurgulayan Çakır, "Bafra ilçemizdeki çekimler için bir arkadaşımızın tavsiyesi oldu. Sağolsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, bizlere destek oldular, bizleri ilçede konuk ediyorlar. Sevgili yapımcım Adil Elmas’ın maddi destekleri ile bu filmler hayat buluyor. Bafra'nın insanları gerçekten içten ve çok alakalılar, ben herkese çok teşekkür ederim" dedi.

NAMIK AZGIN 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2015, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174