Başkan Togar, Memnun Kaldı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Tanıtım Günleri'ndeki en hazırlıklı ve en yoğun katılımlı standın Tekkeköy'e ait olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Başkan Togar, Memnun Kaldı
banner195

        SAMKON tarafından İstanbul Feshane’de düzenlenen '8. Samsun Tanıtım Günleri’ne katılan Tekkeköy Belediyesi ilgi odağı oldu.

        Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın da katıldığı etkinlikte Tekkeköy standı ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Standı ziyaret eden vatandaşlara ilçeyi tanıtıcı broşürler,çeşitli hediyeler,çantalar,belediye bülteni ve yöresel yiyecekler dağıtıldı.

        Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın da katıldığı etkinlikte Tekkeköy standı ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Standı ziyaret eden vatandaşlara ilçeyi tanıtıcı broşürler, çeşitli hediyeler, çantalar, belediye bülteni ve yöresel yiyecekler dağıtıldı.

        Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy  tarih, kültür ve doğal güzellikleri ile Samsun’un en zengin ilçelerinden birisidir. İlçemizi her alanda ulusal ve uluslar arası arenada en güzel şekilde tanıtmak için her türlü etkinliğe ve organizasyona sonuna kadar destek verip katılım sağlıyoruz. Samsun tanıtım günlerinde Samsun’umuzun tüm ilçeleri kendilerini İstanbul’da yaşayan ve farklı illerdeki insanlara tanıtma fırsatı yakaladı. Feshane’de düzenlenen Samsun tanıtım günleri için haftalar öncesinden personelimiz İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi tespit edip, ulaştı ve kısa mesaj atarak Samsun tanıtım günlerine onları davet etti. Bizler de standımızı ziyaret eden hemşehrilerimiz ile hasret giderdik. Tanıtım günlerindeki en hazırlıklı ve en yoğun katılımlı standın bizim olması beni ayrıca mutlu etti” dedi.

                  NAMIK AZGIN 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174