ESOB'dan Vali Aksoy'a ziyaret

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

 ESOB'dan Vali Aksoy'a ziyaret
banner195

     Ziyarette bir konuşma yapan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, "Bundan 30 yıl önce babam ve mesai arkadaşlarının çalıştığı bu kurumda, evladı olarak benim göreve gelmem, üzerime çok büyük bir manevi sorumluluklar yükledi. Bizler yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte esnaf ve sanatkara hizmet yapmanın ve hizmet yarışının daha ileriye götürülmesinde büyük bir gayret göstereceğiz. Sayın Valim bizleri kabul eteğiniz için çok teşekkür ederim"dedi.
    Samsun Valisi Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmasında,"Ben de yeni yönetiminizin hayırlı olmasını diliyorum. Hizmetin yerine getirilmesinde en iyi gayreti sunacağına olan inancımız tamdır. Ben öncelikle başta siz olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerinizi kutluyorum. Esnaf birlikleri önemli ve çok sayıda üyesi olan bir teşkilattır. Aynı zamanda esnaf birlikleri bu anlamda onların birlikteliği ve bir araya getirilerek oluşturduğu sinerji ile kent için önemli, istihdam sağlayan ve belirli noktalarda çalışmalar yürüten kurumlarımızdan biridir. Yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim"diye konuştu.
    Konuşmaların ardından Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Genel Sekreteri Belgin Onur, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'a çiçek takdim etti.

           NAMIK AZGIN 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174