SAMSUN ANKARA’DAKİ TANITIM GÜNLERİNDE BULUŞTU

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde 18-21 Eylül arasında düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri’nde Bafra standı büyük ilgi gördü.

SAMSUN ANKARA’DAKİ TANITIM GÜNLERİNDE BULUŞTU
banner195

     Bafra Belediyesi, Bafra Ticaret Sanayi Odası, Bafra Ziraat Odası'nın ortaklaşa açtığı stant da temsil edildiği tanıtım günlerinin gözdesi yine Bafra nokulu ve Bafra kaymaklı lokumu oldu.

                                                BAFRA STANDI İLGİ GÖRDÜ 

    Tanıtım günlerinde Bafra'nın tarihi ve turistik yerleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Bafra Belediyesi'nin tamamlanan ve yapılacak olan projelerinin de tanıtıldığı etkinlikte, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, gelen konukları ağırlayarak kendilerine belediyesinin projelerini tanıttı ve Bafra nokulu ve lokumu ikram etti.

    Ankara Atatürk Kültür Merkezinde 18-21 Eylül arasında düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri büyük ilgiyle karşılaştı.

    Tanıtım günlerinde Bafra’nın Tarihi ve Turistik yerlerim de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

    Bafra Belediyesinin tamamlanan ve yapılacak olan projelerinin de tanıtıldığı etkinlikte, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, gelen konukları ağırlayarak kendilerine belediyesinin projelerini tanıttı ve Bafra nokulu ve lokumu ikram etti.

    Tanıtım Günlerinde ayrıca Ankara Bafralılar Dernek Başkanı Hüseyin Edis çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

    Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen ve dört gün sürecek Samsun Tanıtım Günlerinin açılışına; Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, PTT Genel Müdürü Osman Tural, Samsun İlçe Belediye Başkanları ve çeşitli sivil toplum örgütleri katıldı.

        NAMIK AZGIN 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174