AK PARTİ SAMSUN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ SAMSUN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ
banner195

            İLİ: SAMSUN İLÇESİ: ALAÇAM
ASIL ÜYELER
Sıra No        Adı ve Soyadı    Doğum  Tarihi    Öğrenim Durumu    
1 -       SEBAHİTTİN TURAL03.02.1967    LİSE    
2  -      HASAN ÇELİK    01.08.1964    LİSANS    
3 -       AYŞE TÜRKER    15.04.1948    LİSANS    
4 -       ÇETİN AKÇA    13.04.1971    LİSE    
5  -      AHMET HASBİ SEZGİN 08.10.1986    LİSE    
6  -      HASAN SAĞLIK    01.01.1959    LİSANS    
7 -       RAZİYE KÖK    15.11.1970    LİSE    
8  -      ERCAN AYDIN    19.07.1963    İLKOKUL    
9   -     CEMALETTİN KURU    05.09.1969    İLKOKUL    
10 -       MEHMET ATASOY    01.06.1965    İLKOKUL    
11  -      BAYRAM ERDOĞAN    14.02.1969    İLKOKUL    
12   -     ÜMİT SEMİZ    25.04.1977    İLKOKUL     
13   -     ORHAN GÜNGÖR    01.11.1958     İLKOKUL    

                           KONTENJAN
Sıra No        Adı ve Soyadı    Doğum Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     DURSUN UZ    05.08.1964    LİSANS    
2   -     SELAHATTİN ALKAN 12.07.1964    ÖNLİSANS    
               ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
         BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAMSUN    İLÇESİ: BAFRA
ASIL ÜYELER

Sıra No        Adı - Soyadı    Doğum Tarihi    Öğrenim Durumu    
1  -      İSMAİL KURT    ORDU-02.04.1949    LİSANS    
2   -     MUSTAFA SEKMEN    BAFRA-21.06.1976    LİSANS    
3   -     İNCİ VARIŞ    BAFRA-15.05.1963    LİSANS    
4   -     HAMİT KILIÇ    BAFRA-22.04.1967    LİSANS    
5   -     HASAN YAVUZ ATASEVEN    SAMSUN-21.03.1970    LİSANS    
6   -     HÜSEYİN ÇAMAŞ    FATSA-06.10.1962    LİSE    
7   -     SALİH HELVACI    ALAÇAM-01.01.1948    ORTAOKUL    
8   -     SEBAHAT KURT    BAFRA-01.05.1963    LİSE    
9     -   HATİCE ŞEKER    KARAİSALI-09.02.1973    LİSANS    
10   -     ÜMİT SEZGİN    BAFRA-02.08.1986    LİSE    
11    -    ŞABAN DENİZ    BAFRA-10.01.1953    İLKOKUL    
12   -     RAMAZAN ÇOTUR    BAFRA-30.09.1974    LİSE    
13  -      MURAT BOLAT    BAFRA-24.01.1977    LİSANS    
14  -      EYÜP SABRİ ŞAHİN    TERME-05.11.1962    LİSANS    
15   -     ÖMER ÇAPOĞLU    OF-22.09.1970    LİSANS    
16   -     FARUK AYRAN    BAFRA-10.07.1982    LİSE    
17  -      TEVFİK TÜRKEN    BAFRA-15.09.1976    LİSE    
18  -      ERDAL DOĞAN    BAFRA-02.03.1974    LİSE    
19 -       ERHAN ÖZKAN    BAFRA-15.10.1981    LİSANS    
20  -     KAMİL KENANOĞLU    BAFRA-20.04.1965    ORTAOKUL    
21    -    FATİH ÖKSÜZ    BAFRA-25.11.1975    LİSE    
22  -      SEDAT AYDEMİR    BAFRA-30.09.1965    İLKOKUL    
23   -     HÜSEYİN KAYA    RİZE-12.03.1985    LİSANS    
24    -    NURTEN ÖZTÜRK    TERME-10.02.1978    LİSANS    
25     -   NURAY ALATAŞ    BAFRA-10.05.1959    LİSANS    
26   -     ŞEVKET YILDIZ    BAFRA-25.06.1955    LİSE    
27    -    HASAN MARAŞ    RİZE-15.07.1976    LİSE    
28    -    ÜZEYİR AKIN    BAFRA-01.01.1955    LİSE    

                              KONTENJAN

Sıra No        Adı ve Soyadı    Doğum  Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     KEMAL ŞENOCAK    -01.01.1973    LİSANS    
2    -    ALİ KALE    -28.12.1965    LİSANS    
3      -  RECEP AYFER    -10.08.1972    İLKOKUL    
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:SAMSUN İLÇESİ:ONDOKUZMAYIS
ASIL ÜYELER
Sıra 
No        Adı ve Soyadı    Doğum - Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     SEDAT KARAKOÇ    -15.02.1965    LİSE    
2    -    SÜLEYMAN EROĞLU    -13.04.1954    LİSANS    
3    -    HÜSEYİN DEMİR    -01.06.1956    İLKOKUL    
4     -   AYTEN AKSAN    -07.03.1957    LİSANS    -
5     -   FUAT YILDIZ    -20.05.1978    ORTA    
6    -    YUSUF AYDIN    -15.03.1976    ORTA    
7     -   ŞÜKRÜ ŞENER    -20.06.1964    İLKOKUL    
8      -  CEMALETTİN TONGAL    -01.01.1955    İLKOKUL    
9     -   ÖMER ATİK    -15.08.1965    İLKOKUL    
10   -     RASİM BAYRAKTAR    -05.04.1985    LİSANS    
11    -    OSMAN YAMAN    -03.02.1952    İLKOKUL    
12    -    RECEP KAÇAR    -01.02.1965    ORTA    
13    -    ALİ OSMAN TURAL    -20.09.1959    ORTA    

                                 KONTENJAN
Sıra No        Adı ve Soyadı    Doğum  - Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     MAHMUT ÇAKMAK    -10.09.1955    ORTA    
2    -    NAZMİ KARADUMAN     -09.03.1963    İLKOKUL    
           ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAMSUN      İLÇESİ: YAKAKENT
ASIL ÜYELER
Sıra 
No        Adı ve Soyadı    Doğum Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     SEFER TEK    -10.06.1982    LİSE    
2   -     NAİLE YETMİŞBİR    -31.03.1962    ORTA    
3    -    MUHTEBER ÇEVİK    -03.01.1961    ÖNLİSANS    
4    -    SALİH GÜN    -07.08.1960    ORTA    
5    -    HASAN SARISOY    -01.10.1968    İLKOKUL    
6     -   MUSTAFA ÇAKIR    -20.08.1958    İLKOKUL    
7    -   RIDVAN TUNÇ    -01.01.1949    İLKOKUL    
8    -    TAYYİBE AK    -06.01.1969    LİSE    

KONTENJAN
Sıra No        Adı ve Soyadı    Doğum Tarihi    Öğrenim Durumu    
1   -     TURAN ÇAKIR    -01.02.1950    ÖNLİSANS 

                                                                       NAMIK AZGIN  

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174