Demir'den Sinecek'e Destek Teşekkürü

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Ayvacık'ta yapımı devam eden imam hatip lisesi inşaatına verdiği destekten dolayı Başkan Metin Sinecek'e teşekkür etti. Demir, "Bu eserlere verilen, küçük büyük her katkı önemlidir" dedi.

Demir'den Sinecek'e Destek Teşekkürü
banner195

           AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, yapımı devam eden Ayvacık Mahmut Gökmen Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatı için destek veren Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek'e teşekkür etti. Demir, bir tuğla dahi olsa, verilen bağışların önemli olduğunu söyledi.

                                   AYVACIK İMAM HATİP’E DESTEK VERDİLER

          Milletvekili Demir, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ayvacık İmam Hatip Ortaokulu ve Mahmut Gökmen Anadolu İHL Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Enver Yürük ve dernek yöneticileri ile birlikte Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek'i ziyaret etti. Sinecek'e Ayvacık'ta yapımı devam eden imam hatip lisesi inşaatı için verdiği destekten dolayı teşekkür eden Milletvekili Demir, sadece ilçe halkının değil Samsun merkezi başta olmak üzere, diğer şehirlerden de destek geldiğini ifade etti.

                                       HAYIR İŞLERİ KALICIDIR

           Yapılan hayır işlerine milletin desteğinin tam olduğunu belirten Milletvekili Demir, "Başlanan eserler Allah'ın izniyle yarıda kalmıyor, tamamlanıyor. Küçük büyük demeden verilen her katkı önemli. Ayvacık için 3072'ye sms hattı kuruldu. Her mesaj 5 TL, yani bir katkı. Bin kişi mesaj atınca 5 bin TL yapıyor ve okulun bir ihtiyacı karşılanıyor. Bunun için katkıları eksik etmemek lazım. Metin Sinecek de, ihtiyaç duyulan her konuda okul için desteğini verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Makamlar gelip, geçici, hayır işleri kalıcıdır. Orada okuyan öğrenciler vesilesiyle amel defterimiz açık kalacaktır inşallah" dedi.

                                     SİNECEK’TEN TAM DESTEK

         Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ayvacık İmam Hatip Ortaokulu ve Mahmut Gökmen Anadolu İHL Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Enver Yürük de, Sinecek'e okul inşaatına yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Kendisinin her konuda desteğe devam edeceğini belirten Metin Sinecek de, "Ben Ayvacık'a ömrümde 2 kez gittim. Cemal vekilimizin sayesinde oralara hayır yapmamızın kapısı aralandı. Bu işe başlayandan, devam ettirenden Allah razı olsun, gücümüz yettiğince sizin arkanızdayım" diye konuştu.

         Metin Sinecek de, okulun yapımı için emek gösteren Milletvekili Demir'e özel işlemeli Kur'an-ı Kerim, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'a da el dokuması Esma-ül Hüsna tablosu hediye etti.

           NAMIK AZGIN  

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2014, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174