KESKİN,’ ORTA KARADENİZ BÖLGE KAN MERKEZİ İNŞAATINI TAMAMLADIK’

Samsun Milletvekili Aday Adayı Mustafa Keskin, “Tamamlanan Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi İnşaatında incelemelerde bulundu” dedi.

KESKİN,’ ORTA KARADENİZ BÖLGE KAN MERKEZİ İNŞAATINI TAMAMLADIK’
banner195

         MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Mustafa Keskin,”,Bölge yetkisinin arsasına, projesinden yapımına kadar büyük emeğimizin olduğu Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi inşaatını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz ”diye konuştu. 

                                  ‘BÜYÜK BİR PROJEYE DAHA İMZA ATTIK’

          Türk Kızılayı Samsun Başkanlığı süresince Samsun’a kazandırdığı projeleri, yatırımları ve sağladığı istihdamla halkın takdirini toplayan MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Mustafa Keskin, inşaatın tamamlanmasının ardından taşınma işlerine başlanan Bölge Kan Merkezinde incelemelerde bulunduğunu söyledi.

           Keskin “Hepimizi çok yakından ilgilendiren Samsun, Ordu, Amasya, Tokat ve Sinop için önemli ve büyük bir projeye daha imza attık. Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi inşaatını tamamladık çok şükür. Allah bizi mahcup etmedi. Çok mutluyuz. Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi'ni Samsun'da kurarak Samsun'un yanı sıra bütün bir bölgeye hizmet vermenin gururunu da hep bir birlikte yaşıyoruz” diye konuştu.

                          ‘SAĞLIĞIMIZ VE HAYATIMIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ’

            “Samsun'da olan bölge kurum ve kuruluşları, herhangi bir mazeret ile ya da hiç mazeret göstermeksizin başka illere kaydırarak Samsun ekonomisini sekteye uğratan, zarar verenlere rağmen, biz Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi'ni planlama aşamasında Samsun için vermiş olduğumuz gayretlerimizin sonucunda önemli bir yatırımın içindeyiz” diyen MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Mustafa Keskin, “ Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi’ni Samsun’da hizmete hazır ettik. Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi, sağlığımız ve hayatımız için çok önemli cevheri, ihtiyaç olduğunda insandan başka kaynağı olmayan hayat iksirini temin edecek, Samsun ve ilçeleriyle birlikte, Ordu, Amasya, Tokat ve Sinop’a hizmet verecek. Taşınmaya, yerleşmeye başlanıldı, inşallah kısa bir süre sonra çalışmaya başlanılacak” şeklinde konuştu.

    KÖKSAL ÖNER 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174