MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ, ALAÇAM VE YAKAKENT’TE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,1 Kasım seçimi öncesi Alaçam ve Yakakent ilçelerinde, seçim çalışmaları yaptı.

MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ, ALAÇAM VE YAKAKENT’TE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA

   AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, "Türkiye’de son 13 yılda siyasi ve ekonomik istikrarın adı AK Partidir. Verdiği sözü tutan, gerçekçi politikalarıyla topluma güven veren AK Parti, ekonomimizin büyümesi, istikrarımızın devam etmesi, refahın yükselmesi adına 1 Kasım'da yeniden güçlü bir şekilde iktidara gelerek ülkemizi gelecek hedeflerine emin adımlarla ulaştıracaktır" dedi.
   AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Yakakent ve Alaçam ilçelerinde esnaf ziyareti yaparak alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi.


   Çocuklara oyuncak hediye eden, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın ilçede düzenlediği hayır kermesine katılan Milletvekili Köktaş, çay ocaklarında oturan vatandaşlarla da bol bol sohbet etti, talep, sorun ve görüşlerini dinledi.


   Haber AKS TV'de canlı olarak yayınlanan Samsun'un Nabzı adlı programa da katılan Milletvekili Köktaş, partisinin sosyal politikaları, 1 Kasım seçimleri ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.


   AK Parti'nin son 13 yılda Türkiye'ye yaşattığı güçlü ve istikrarlı iktidarı ile tarih yazdığını ifade eden Milletvekili Köktaş, "AK Parti, 1 Kasım da milletimizin desteği ile yine tek başına iktidara gelerek bugüne kadar yapılan hizmetleri, projeleri kat kat arttırarak yoluna devam edecektir. AK Parti olarak, günümüzün rekabetçi dünyasında insana, insanın niteliklerine, sağlıklı bir sosyal ortama yapılan yatırımların, aynı zamanda ekonomik potansiyelimize yapılan bir yatırım olduğunu bilerek, ekonomi politikalarımızı güçlü sosyal politikalar ile bütünleştirmeye devam edeceğiz." dedi.


     Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti:


     "Milletimiz yeniden İstikrarlı ve güçlü Türkiye yolunda 1 Kasımda bir kez daha AK Parti diyeceğine inancımız tamdır. AK Parti reformcu bir partidir. Türkiye’yi dönüştürebilecek kadrolara ve vizyona sahip tek parti AK Parti'dir. AK Parti olarak insanı bütün politikalarımızın merkezine koyduk. Ekonomik ve sosyal politikalarımızı sosyal adalete öncelik veren insani kalkınma anlayışımız çerçevesinde belirlemekteyiz. Yoksulluğun ortadan kaldırılmasını, ihtiyacı olan herkese sosyal destek sunulmasını ve sosyal desteklere duyulan ihtiyacın azaltılmasını temel görevlerimiz arasında görüyoruz. Yoksullukla mücadelede elde ettiğimiz başarıların sürdürülmesi ve gelir dağılımının daha da iyileştirilmesi temel hedeflerimizdendir. İktidarlarımız döneminde Türkiye, ekonomisini büyütürken eş zamanlı olarak sosyal dengeleri iyileştirebilen ender ülkelerden biri oldu. Küresel kriz ortamında birçok ülkede gelir dağılımı bozulurken ülkemiz istihdam üretmeye ve sosyal politikaları güçlendirmeye devam etti. Önümüzdeki dönemde de yoksullukla hızlı bir biçimde mücadeleyi ve sosyal koruma politikalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" diye konuştu.


    Gerçekleşen programlara Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Yakakent İlçe Başkanı Sefer Tek, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Açan ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı.

        NAMIK AZGIN

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174