BAFRA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜN’DEN OSMANBEYLİ ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE DESTEK

Bafra Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Çevre düzenleme çalışmalarına, Bafra Orman İşletme Müdürlüğü destek verdi.

BAFRA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜN’DEN OSMANBEYLİ ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE DESTEK
banner195

      Özel öğrencilerin daha güzel bir ortamda eğitim görmesi için Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi okul bahçesini düzenleme faaliyetleri hız kesmeden devam ederken, Bafra Orman İşletmesi Müdürlüğü çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına büyük destek verdi.

      Orman işletmesi tarafından okul bahçesinin çeşitli yerlerine 50 fidan dikilerek, bu fidanların dış etkenlerden zarar görmemesi için bahçenin açık bulunan tarafı tellerle çevrildi. İşletme görevlilerinin yaptıkları ağaçlandırma çalışmalarına katılan öğretmen, öğrenci ve çalışanların mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

       Bafra Osmanbeyli Şehit Mustafa Pilan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü İshak Katipoğlu verdikleri destekten dolayı Bafra Orman İşletme Müdürü Ahmet Ulukan’a, Ağaçlandırma Şefi Özgür Kılıç’a, İşletme Mühendislerinden Evren Ayran’a ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

           NAMIK AZGIN

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174