Bakan Kılıç SADEF Üyelerini Kabul Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Bakan Kılıç SADEF Üyelerini Kabul Etti
banner195

            BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, SAMSUN DERNEKLER FEDERASYONU ÜYELERİNİ KABUL ETTİ

        Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun Dernekler Federasyonu üyelerini ağırladı.

       Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)  Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

        Bakanlık merkez binada gerçekleşen kabulde, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, Federasyonun çalışmaları ile ilgili Bakan Çağatay Kılıç’a bilgi verdi.

        Bakan Çağatay Kılıç ise; Federasyon üyelerine bazı tavsiyelerde bulundu. Merkezi İstanbul’da bulunan federasyonun, Samsun dışında da bazı organizasyonlar yapmaları önerisinde bulunan Bakan Çağatay Kılıç, federasyondan özellikle spor alanında organizasyonlar yapmalarını istedi.  

          Bakan Çağatay Kılıç, dernek üyelerine Samsun’u sık sık ziyaret etmeleri önerisinde bulunurken, Samsun’un tanıtımının önemine işaret etti. Bakan Çağatay Kılıç, federasyonun bu doğrultuda çalışma yapması gerektiğini ifade etti.

          Kabulün ardından Bakan Çağatay Kılıç, federasyon üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ise Bakan Çağatay Kılıç’ı 21 Şubat'ta düzenleyecekleri 10’uncu kuruluş yıldönümünü kutlamalarına davet etti.

            NAMIK AZGIN
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174